reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dzień doberek!
Wszyscy śpią, a ,mnie kaszel z łóżka wypędził... a skoro juz zeszłam na dół coś wypić, to nadrobię wczorajsze zaległości.
Byli u nas znajomi i nie było kiedy nawet zerknąć co tu słychać. Fajnie minął dzień, tylko jak zwykle za szybko.

Miłego dnia życzę - mimo tego, co się dzieje za oknami (przynajmniej u nas).
 
Bry:-)

Asienka_r, a ile km jest z Rush do Dublina? Nie chce mi się patrzeć na mapę :zawstydzona/y:

niecałe 30 do centrum, godzinka autobusem, ale chyba się starzeję, bo każdy taki wyjazd odchorowuję:no:, łeb mi naparza, kręgosłup boli


Asieńko-jak mnie nie ma jak jestem;)))
LadyZgaga-no i właśnie z faktem,że ciągle się kulam tracę nadzieję na dziewczynkę:(ale nic to...zresztą jak dziś nie urodzę,to lepiej żeby przed wtorkiem się nie zaczęło:/Ale mi smaka na zupkę zrobiłaś:)

Lubiczanko kochana, a może oni Ci źle termin wyliczyli??? I wcale nie jesteś przeterminowana. Ciekawe, czy dzisiaj się zameldujesz

Tichonku zdrówka dla Matta i Ciebie

Idę pranie wyciągnąć i posprzątać w Ani szafie, bo właśnie robi pokaz mody:-D
 
Witam!
Madbebe wszystkiego naj najlepszego
Spełnienia wszystkich marzen i planów

Lubiczanko ja tez mysle ze masz jeszcze czas do godziny zero
Z tego co kojarze to zaraz po skończeniu karmienia zaszlas i tabletki zmienialas czy jakos tak
Wiec termin Moze być zle wyliczony
Niech dzidzia rośnie sobie spokojnie :-)

Misia a co za chorobsko cie dopadlo
Zdrowka
Tichonek oby ospa szybko przeszła
Gdybys ty miała wczesniej to Matt by nie zachorował pewnie Dzieki twym przeciwcialom
Twoj M chyba na urlopie to sie zaopiekuje wami ;-)

Ewelcia a u ciebie Moze tez ospa..?
Lepsze to niz ciąża :-) chociaż ja Uwazam ze to jest super jak dzieci maja rodzeństwo
U nas dzis 13 stopni mniej niz wczoraj
Ale to dobrze przynajmniej okna moge otworzyć
Okay ide bo dzieciarnia wola
 
aureliamarcel ja drogie milam i sprzedalam,a poniewz potrzebuje 2 sztuki szukam czegos taniego.Wlasciwie zaluje ze przedalam,nie wiem,bez sensu zrobilam..pospieszylam sie.Mielismy w planach kamery ale ostatnio poprostu doszlam do wniosku ze dziewczyny tak sybko rosna i ze w sumie monitory mi wystarcza.
Szkoda ze ni doszlam do tego wniosku jak jeszcze mialam angelcare:baffled:

No nic .Dawac mi do dziewczyny prpopozycje monitorow.Wiem ze tego jest duzo ale chodzi mi o wasze opinie w sprawie uzytkowania.
 
reklama
Dzień dobry
Melduję się-i o dziwo w doskonałym nastroju:)
Madbebe-wszystkiego tego,czego sma sobie zyczysz,a co sprawi,że bedziesz szczęśliwa!!!
Misia,Tichonek,Ewelcia,Katrina-zdróweczka Wam!!!!
Ewelcia-no zrób testa dla św.spokoju;)
Barmanka-dawaj tego swojego chłopa...Odpoczniesz sobie,a i ja bedę miała komu pomarudzic;)))Ales grillkiem poszczuła
Gastone-my teraz mamy najzwyklejszego fishera pr-duzo ludzi narzeka,bo szumi,ale trzeba poprostu dobrze ustawić-J specialnie zamontował na ścianie takie cuś,o co zahaczamy:)
Aureliamarcel,Tabasia-oj obyście zaciążyły!!!Ja nie narzekam,bo czuję się baaardzo dobrze-poprostu się dłuuuuży:(
Asieńko,Monidan-własciwie wszystko mozliwe,ale ta data jest z pierwszego usg i tego się trzymam;)))Zresztą wczoraj myslałam,że sobie na tą porodówkę pojadę-takie"fajne"regularne skurcze były...ale mi się usneło przed tv i co?I dooopa!Dziś od rana tez już kilka zaliczyłam,ale teraz to juz niech siedzi.o!
Margaritta-ani nawet pastą nie smarujesz?powiem Ci ,że wczesniej nic nie działało-tzn niby działało,ale z taka prędkością,że bez używania czegokolwiek w tym samym czasie by zeszło...i wtedy ciepłą wodę faszerowałam mnóstwem soli i...ścierałam-masakrycznie bolało,ale działało;)
Tichonek-no w sumie radość z tej ospy-teraz przejdzie i masz z głowy:)
Co do pączusiów-takie se...bez rewelacji-ale plus to koszt i ilość pracy...wklejam linka,żeby nie było;)Ja zrobiłam z nutellą w środku.I rzeczywiście najlepsze ciepłe(nie gorące;))) Drożdżowe pączuszki z cukrem (z piekarnika) przepis | Kotlet.tv
Uciekam teraz i miłego dnia
 
Do góry