reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

no ja kupowalam w wiekszosci wieksze ubranka - wlasnie po to zeby starczyly na dluzej. ale do szpitala mam newborn.

a pilek na stanie w rotundzie nie maja. polozna mowila, ze tam kilka moze i jest, ale na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", wiec prosili zeby brac swoje jak ktos chce. tylko, zeby nie miec pretensji, ze sie zapomni o niej, a pilka "zaginie w akcji". :-)
 
reklama
no ja kupowalam w wiekszosci wieksze ubranka - wlasnie po to zeby starczyly na dluzej. ale do szpitala mam newborn.

a pilek na stanie w rotundzie nie maja. polozna mowila, ze tam kilka moze i jest, ale na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", wiec prosili zeby brac swoje jak ktos chce. tylko, zeby nie miec pretensji, ze sie zapomni o niej, a pilka "zaginie w akcji". :-)

ahaaa...no to oby jednak nie zaginęła:)
 
Mam pytanie do mamus co rodzily: od 3 dni (szczegolnie wieczorem) mam dosc silne bole podbrzusza. Wczoraj to nawet przypomnialy mi sie czasy moich "cudownych" miesiaczek :-( pytalam GP, ale powiedziala, ze to normalne bo Maly daje znac, ze jest gotowy... tylko, ze wczoraj to sie troszke wystraszylam, bolalo z 10-15 min i przeszlo troche jak pochodzilam, a pozniej "zniknelo" zupelnie - wiec raczej na pewno to nie skurcze. Ruchy Adaska czuje rzadziej, ale wierci sie kiedy leze, jem albo pije - wiec tu wszystko ok.

mam wizyte w szpitalu dzis, wiec o tym na pewno powiem, ale nie chcialabym, zeby mnie zbyli.
 
josia to mogą być skurcze,ale przepowiadające:tak:Takie właściwe to takie,które nie zmniejszają na sile,ni eprzechodzą jak zmienisz pozycję czy pochodzisz:tak:Jeśli jak mówisz,pochodziłaś i przeszły to jeszcze nie porodowe,ale fakt może to być już tuż,tuż:tak:
 
no ja po wizycie. wyszlo mi bialko w moczu - wiec wyslali do labu. do tego cisnienie mierzyli mi z 5x - i za kazdym razem mialam wyzsze niz poprzednio. wiec konsultacja z lekarzem i zlecone dodatkowe badania krwi (maja dzwonic jak cos bedzie nie tak) i na jutro mam sie stawic na day care na monitoring cisnienia.

polozna powiedziala, ze wszystkie objawy wskazuja na to, ze maly juz sie pcha powoli i mamy czekac. te bole sa normalne, i mam pilnowac czy sie nie nasilaja. i ze wzgledu na wyniki dzisiejsze mam jechac do nich od razu jesli pojawia sie bole glowy lub zaburzenia widzenia...
 
josia przygotuj się na 4 godziny monitoringu,ja mialam 2 razy:tak:Weź sobie jakieś gazetki,krzyżówki,coś do podjadania,picia...Choć tam maszyna do napojów jest:tak:A jeśli będzie ciśnienie nadal na monitoringu za wysokie to mogą Cię chcieć zostawić już na oddziale do porodu,tak jak mnie:-)
 
Wow Josia, ja jestem juz podekscytowana za Ciebie.. To juz naprawde soon :-)
Tez ciekawa jestem co z Karolina85? Czy ma juz dzidzie przy sobie?
Ja dwa dni, do ostatniej nocy, mialam bole glowy i karku. Wczoraj rano zorientowalam sie ze to osemki na dole mi znowu wylaza (to juz 10 lat mi tak wylaza...), sciasniaja mi zeby z przodu na dole, co nie jest przyjemne. Do tego doszly wieczorem wezly chlonne na szyi, wszystko na raz, cala szyja mnie bolala... Na szczescie po nocy mi przeslo, mam nadzieje ze na dobre :baffled:
A jak Aga sie czuje?
 
reklama
hej

ja jestem,jestem:)
zajeta jak zawsze i czasu nie mam tyle :)
dzis bylam u Gp i dostalam antybiotyk bo bialko w moczu wyszlo:(:-( lekarz wyslal probke do laboratorium.....ech.....poza tym jakos sie nie zanosi na rychly porod ,bole jakies tam sie pojawiaja ale to nic szczegolnego....czekam i czekam.....a tu nic.....mam nadzieje,ze ,mnie w koncu zlapie porzadnie:-D
czop to mi odszedl juz ponad tydzien temu,teraz wiecej sluzu bialego idzie ale nic poza tym.....moglyby mi chociaz wody odejsc to przynajmniej mialabym pretekst jechac do szpitala hahahhaha
 
Do góry