reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Agata Agnieszka tez jestem z leicester.mam 8 miesieczna corcie i poki co nie pracuje ... mieszkamy na west end :-)
fajnie ze powstal taki watek. mam nadzieje ze dolaczy sie wiecej mamus i stworzymy fajne grono :-)
poki co pozdrawiam serdecznie :-)
 
Cześć dziewczyny:) miło że robi nas się więcej:-).Kornasia mieszkam poza Leicester ale jest to Leicestershire:-) nie przepadam za przepychem w centrum i dlatego wybrałam obrzeża miasta:-) tak jest zdrowiej dla moich synów i dla mnie:-) Pozdrawiam was dziewczyny serdecznie i do spisania:-)
 
AGATARENATA zazdroszcze ze mozesz mieszkac poza miastem, ale u nas by to sie niesprawdzilo, bo moj E pracuje w miescie i nie mamy samochodu.Codzienne dojezdzanie autobusem wydaje mi sie meczace ... dlatego zawsze probujemy znalezc cos blisko pracy :-)
a ile lat maja Twoi synkowie?
 
Witam wszystkie mamusie:)
Czy moze ktoras z was rodzila w General Hospital??? Termin mam za 4 tyg i coraz bardziej sie denerwuje. Pierwszy porod -12 lat temu- mialam dosc meczacy i trudny...:-(
 
reklama
ajastrzebska: Witaj:) w General miałam całkiem nie dawno bo miesiąc temu operacje,każdy chwali sobie ten szpital ale i ja złego słowa nie mogę powiedzieć,są plusy i minusy ale głowa do góry napewno obsługa pacjenta jest pierwsza klasa:) będziesz zadowolona :) pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania:)
 
Do góry