reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
13x13

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

 • Buziaczki dla maleństwa i dziękuję za wyciągniętą rękę w moją stronę w najcięższym momencie mojego życia:*
  Hej 13x13, niestety masz zapchaną skrzynkę, chciałabym Cię zaprosić na specjalny bezpłatny warsztat edukacyjny na temat komórek macierzystych z krwi pępowinowej, organizowany specjalnie dla mam forumowiczek, warsztat odbędzie się 26.10.2010. Daj znać czy chciałabyś wziąć udział, wtedy podeślę więcej informacji.
  Asia
  Jutro poszukam papierów i napiszę jaka to ulica. Z tego co kojarzę skręcało się z Puławskiej chyba w jakąś dziwną boczną uliczkę... wiem że ciężko było znaleźć. Chyba na Chocimskiej 8/10. A co z Waszym wnioskiem?
  M
  czesc Agata czy mozesz mi napisac w ktorym PZU skladaliscie wniosek o odszkodowanie ? i w jakim miescie bo my w w wie na Plockiej
  Witaj przeczyałam wszystko co napisałaś na temat dokumentacji po poronieniu 03.01.2010 tak właśnie i u mnie się stało tylko jestem ciekawa jak żyć dalej...
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
Do góry