reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama
As 76

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

 • Kto może kliknąc? Odklikam na 100%


  Chusta do noszenia dziecka - konkurs LennyLamb.com - LennyLamb.com
  Piekne zdjecia w albumie, Kuba to przystojniak ale Klaudia jest nieziemska :-), urodziwa masz corke, ale to po mamie.
  Widze, ze rodzilysmy naszych synow tego samego miesiaca i w tym samym szpitalu no i mieszkalysmy niedaleko siebie tzn ja na warszawskim Targowku ale w Markach bywalam dosc czesto u starej znajomej.
  Pozdrawiam.
  K
  śliczne naprawde jestem pod wielkim wrażeniem masz niesamowity talent:)
  K
  As odetchnij na chwilke i pogadulaj z nami jak będziesz wolniejsza :)
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
Do góry