reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama
Bafinka

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Media Albumy Grupy O

 • u nas ciut lepiej ale dalsze leczenie... do niedzieli nadal na antybiotyku, póxniej inne leki mniej inwazyjne ale jednak to jeszcze nie koniec leczenia... za to teraz ja się rozkładam totalnie i boję się żeby Adaśka znowu nie wzięło bardziej, zebym go nie zaraziła tym co mnie łapie ehhhh życie buziaki i pozdrowienia, trzymajcie się dzielnie!!! a wiesz już kiedy wychodzicie?
  hej. ale nie ma co sobie wyrzucać tego że nie wykupiłaś tej szczepionki... ja też nie i nie zrobię też tego przy żadnym kolejnym dziecku ponieważ uważam że to nie jest aż tak powszechne a jeśli się już niestety trafi to odpowiednie leczenie i po sprawie... fakt że maluszek się męczy ale w sumie nie idzie tego przewidzieć że akurat się nam przydarzy. a u nas też choróbsko... młody chory od ponad tygodnia, jutro idziemy na kolejną kontrolę i mam nadzieję że płucka czyste... ma katar i straszny kaszel i jeden dzień i noc miał tempkę dochodzącą do 40 stopni... okazało się że idzie na oskrzela... ale liczę że jutro już usłyszę ze jest wsio ok
  kochana, jak tam u Was? czytałam że jesteś z malutkim w szpitalu :-( daj znać jak już bedziecie po, buzaiki, trzymajcie sie dzielnie!!!!
  Bafinko .... kurcze jak to zleciało... już tylko ciut i zobaczysz swoje maleństwo :-) super!!!!! życzę szczęśliwego porodu!

  PS. chyba mnie pamiętasz co?
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
Do góry