reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ostatnio dodane przez czechow

 1. czechow

  Mamusie robią zakupy :)

  Bombowe rzeczy :)
 2. czechow

  Wrześnióweczki

  No to podstawa jest - jeszcze wanienka i przewijak i minimum jest spełnione. A i jeszcze torba do szpitala Pisałam wyżej. Dla mnie z perspektywy czasu ochraniacze bardzo się przydały - dziewczyny nie waliły się w głowę i nie wkładały nózek między szczebelki.
 3. czechow

  Wrześnióweczki

  List wyprawek jest bardzo dużo - ta wydaje mi się całkiem sensowna. Link do: Wyprawka dla noworodka. A co dokładnie masz?
 4. czechow

  Wrześnióweczki

  Rielle - Przy pierwszej też tak miałam - kupiłam dużo , dużo dostałam i później się okazało że sporo mi się nie sprawdziło, wiele mi nie odpowiadało.
 5. czechow

  Mamusie robią zakupy :)

  Ochraniacz bardzo się przydaje - później dzeciaczki są bardzo ruchliwe i uderzają się w głowę, wsadzają stópki miedzy szczebelki. Poduszka na początku się słabo przydaje ale polecam poduszkę klin - pomaga jak dziecko ulewa, czy ma katar. odradzam baldachimy - zbierają kurz i mogą wzmagać np...
 6. czechow

  Wrześnióweczki

  Mnie też krwawią dziąsła, może nie codziennie ale kiedyś mi się to nie zdarzało. Kupiłam sobie delikatniejszą pastę i mam nadzieję że to trochę ograniczy krwawienie. ANIACZARNULA - nie znam tego leku ale też teraz biorę anytbiotyk - jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i mimo że czuję się trochę...
 7. czechow

  Wrześnióweczki

  Ja mam bardzo mało rzeczy. Rozglądam się teraz za szerokim przewijakiem na komodę, ale coś nie mogę znaleźć. Kwater gdzie szukasz, mogę polecić Stegny. Fajne, dzięki :) Ja zauważyłam że jak za mało piję i się nie przewietrzę to boli mnie głowa. I bardzo pomaga mi sen.
 8. 20160519_161423

  20160519_161423

 9. czechow

  Wrześnióweczki

  Nie stresuj się dziewczyno. Może te niektóre ruchy to skurcze rozciągającej się macicy? Albo jesteś bardziej wrażliwa i masz większe wyczucie ruchów. U mnie mały jest aktwny tak 3-4 razy dziennie - przed południem, koło 18 i przed 21.
 10. czechow

  Mamusie robią zakupy :)

  To prawda, to jedne z najbezpieczniejszych fotelików na rynku.
 11. czechow

  Wrześnióweczki

  Często jest na przecenie w Superpharmie. Tylko (w sumie już pisałam o tym, więc sorka że się powtarzam) oni zmieniali składy niektórych produktów i niektóre nie są zbyt przyjazne.
 12. czechow

  Wrześnióweczki

  Albo rozciąganie się macicy.
 13. czechow

  Wrześnióweczki

  Ania - świetnie że wizyta i spotkanie udane. Fajnie że wyjaśniają jakie są możliwości.
 14. 6

  6

 15. 5

  5

Do góry