Dołozę swoje "3 grosze" :) Jak ktoś nie chce czytać o tym że poród boli, niech nie czyta :)
Uwielbiam słuchać jak pierworódki mówią że chcą rodzić naturalnie, bez oxy, lewatywy i nacinania bo się naczytały że takie mają prawo i wszyscy dookoła tak mówia, więc one wierzą w to jak w matkę. Miałam...