reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama
jolek27

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

 • :):):):) Dziękuję Joluś:):):)

  no jakoś się tak nam "przydarzyło" - taki mały prezencik od tego z góry:):):)jak to mój lekarz powiedział - brawo p.Agnieszko - wygrała Pani tak jak na loterii - jedna na tysiąc hehehe:) będzie dobrze, bo być musi....brzuszek rośnie i maleństwo kopie aż miło. Termin niby między 06-12lipca bo tylko z USG - a ja bym chciała by ta ciąża trwała jak najdłużej!

  pozdrów wszystkie dziewczyny majóweczki:) przepraszam, że się nie udzielam...ale zwyczajnie przy tym wszystkim nie zaczynam nawet tylko na regionalnym, bo czasu mi brak:) teraz dopiero od dwóćh tygodni jestem na L4 a od października pracowałam - ojjjjjjjjjj mina mojego szefostwa o kolejnej ciąży bezcenna :):):):):)

  buziaczki i ściskam!!!!!!!!!!!!
  Aga
  Witam,
  Mam do Ciebie wielką prośbę. Startuję w konkursie, liczy się dla mnie każde kliknięcie. Bardzo Cię proszę pomóż. Można raz dziennie do końca lutego. Zostało tylko kilka dni.
  Chusta do noszenia dziecka - konkurs LennyLamb.com - LennyLamb.com
  Bardzo mi zależy.
  Pozdrawiam i bardzo dziękuję za pomoc
  Lusinek
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
Do góry