Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Tak na razie się jeszcze nie nastawiam zobaczę jak będzie jutro ☺️ wczoraj było jeszcze biało jestem po Ovitrelle i od 7 dpo testowałam żeby sprawdzać czy zastrzyk się wypłukał
U mnie podobnie dziś 10 dpo i negatyw ale miałam zastrzyk Ovitrelle więc liczę że może jeszcze coś się zadzieje ale tez mnie martwi suchość 🤷♀️ tylko u mnie temperatura w miarę się trzyma wysoko
Hej Ja dziś zrobiłam test 11 dpz i 10 dpo biało ☹️ mam nadzieję że do soboty coś na nowo się pokaże martwię się bo 3 dzień mam straszną suchość a przy biochemię nie miałam czegoś takiego
U mnie cykle są różnej długości średnio 29/30 dniowe mam Pcos, dziś już śluz jest kremowo wodnisty i szyjka wysoko rozpulchniona mam wielkie nadzieje jeszcze tylko 4 dni do testowania a ja nadal mam cień po ovitrelle
Hej
Zaczynam mieć coraz większe nadzieje dziś zrobiłam test żeby sprawdzić jak zastrzyk się wypłukuje 😅🤪 a mój wykres jest bardzo obiecujcy przy ciąży biochemicznej temperatura ciągle mi skakała dziś jadę na panel tarczycowy proga i estradiol mam nadzieję że wszystko będzie dobrze choć martwi...