Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
No mi ta moja Zosie jeszcze nikt po prenatalnych nie potwierdził więc jeszcze może być synuś ;) Gdyby tak się stało to czapkę oddam którejś z Was :wink: Skarpetki które ostatnio pokazywalas też już zamówiłam tylko z Aliexspres więc sobie na nie poczekam :p
Dziewczynki taką czapeczke zamówiłam dla mojej Zosi na H&M. Myślę że po weekendzie powinna u mnie być. Daje jeszcze fotki wózka ale to już po Zuzance ale jest w tak dobrym stanie że i Zosia pojeździ :)
No masz, widzisz jaka mąż ma intuicję :p
A kiedy lekarz mówił że na 90% chłopiec, tzn w którym tygodniu. Ja w 12 usłyszałam że będzie dziewczynka i tak zastanawiam co mi lekarz powie za 2 tygodnie :p
Hej Dziewczyny.
U mnie czas napiętej atmosfery. Zuza idzie do pierwszej klasy, ech. Dzisiaj rozpoczęcie roku i już był płacz. Zastanawiam się co będzie jutro i jak ja ją w tej szkole zostawię. Teraz siedzi i ciągle mi mówi że ona strasznie się boi tej szkoły i jutrzejszego dnia. Aż mi się samej...
O Kochana, ambitny plan z tym sprzątaniem :-) :) Chyba zgapie od Ciebie i też coś codziennie ogarnę w domu bo tak żeby wszystko odrazu posprzątać to już mocy nie mam :p:D
Witajcie Dziewczyny :)
Fajnie że u wielu z Was będzie mała różnica między dzieciaczkami. U nas będzie to aż 8lat. Przyznaje się że przez bardzo długi czas nie chciałam kolejnego dziecka i w sumie byliśmy przekonani że Zuza będzie jedynaczka. Jednak po tylu latach coś nas ruszyło i stwierdziliśmy...
I co o nim Kochana myślisz? Będzie dobre? Ja muszę mieć coś na dole w domu dla maluszka bo nie będę ciągle latała na górę. Całe nasze życie rozgrywa się praktycznie na dole ☺
Link do: BABY DESIGN DREAM ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE 2W1 Wys.24H
Myślałam o takim łóżeczku ale czy kupię to się okaże bo kompletnie się na nich nie znam. Muszę poczytać jakieś opinie :)
Oj, książki to moją miłość od zawsze ❤
Zawsze jaką czytam i wszędzie zabieram ze sobą. Aktualnie czytam obyczajowki, w ciąży jakoś bardzo mi podpasowaly. Ostatnio byłam pod wrażeniem tego o to tytułu ❤❤❤