• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Maryna13

  1. Maryna13

    Poród na Ujastek w Krk

    Bardzo prosze napisac Pani opinie. Sądząc po opiniach w Internecie, mają tylko dobre nowe naprawy w budynku, ale wszyscy narzekają na personel, który nie jest bardzo przyjazny....
Wróć
Do góry