reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama
monika373

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Witaj ja już od 3 tygodni jestem mamą drugiego chłopca i jestem szczęśliwą mamą synek ma na imię igor ważył 3620 i jest zdrowym bobasem.pozdrawiam
    Witaj.Chodzi o to że kobiety które co dopiero zostały lub są już mamami mogą napisać jaki mają problem lub kłopot z maluszkiem,co zrobić jak niunia nie może się załatwić lub jak ma gorączkę piszą do mnie koleżanki o poradę i jak tylko mogę to staram się pomóc o to chodzi w moim forum.Jak potrzebujesz rady napisz...........:tak:
    Hej,musisz na dole w okienku ze strzałką,tam gdzie po angielsku pisze,wybierasz "approved message"(potem po polsku powinno już być) następnie w opcjach Edytuj grupę zaznaczasz: Odblokowane albumy,wiadomości i Tylko grupa widzi obrazki i wiadomości i zatwierdzasz.Jakby nie wychodziło to pisz.
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry