Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej hej mam za sobą 1 poronienie .
Przed południem zaczęłam krwawić szybko na szpital okazało się że dziecko żywe ale trzeba zostać w szpitalu. (Dalej krwawiłam ) po 2 dniach w szpitalu okazało się że brak oznak zycia (obumarł płód) lekarze mówili żebym poczekała jeszcze parę dni może akcje...
Hej gratki ze juz krwiaka brak .
U mnie krwiak dalej 4 cm w 13 tygodniu ciąży. Długo wchłaniał Ci się krwiak ? Ile cm miał? Jakieś specjalne zalecenia od lekarza leki może jakieś?