reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Out wczoraj miałam ten sam problem chyba godzinę szukałam bo z C chcieliśmy pooglądać;/ wzieliśmy wino i poszliśmy do jego siostry:D I tak już może zaczynać Ci się obkręcać:)

Koniczynka a u mnie jest zrobiony tylko Domka musi wstać:)

Agateczka moja też była hop do przodu fizycznie za to z gadaniem do tej pory tak ooo są młodsze dzieci co lepiej gadają ale rozkręca się:) Też jej czytam. W tesco widziałam strój mikołaja tylko że u Ciebie nie ma tesco??
Wampi
ale Ci się na wspominki wzięło że nawet zdjęcie z Tubassy wyszperałaś buhahahah

My mamy nadzieję iść na Sylwka 2 lata już nie byliśmy najwyżej do rodziców wywiozę Domkę;)
 
reklama
Hej laski:-)
Ja zrelaksowana i wypoczęta, Ala spała wczoraj z dziadkiem i od 21 mielismy czas dla siebie:-D na kolacje zrobilismy sobie salatkę grecka, po tem troszkę filmu obejrzeliśmy i jakoś film nam się urwał;-)
M od Ali dostał buzi w czółko bo bił sie z mikołajem o lale dla niej na mikołajki:-D smiałam się bo Ala całując M pytała czy napewno śpi i czy nie bedzie wiedziel, jakos nie chce mu uczuc teraz okazywac.... Zazdrosna o niego jest chyba:-(

Mamy rozwiązanie naszego problemu, M ciotka ma na sprzedanie dzialke, miala oddac ale cos tam wyszlo i za okolo 10tys pewnie nam sprzeda, bedziemy mieli dom!!!!:-D i to 5k m od łomży:) i na wsi tak jak ja chciałam, bede mogła Haba zatzrymać, bo do bloku za duzy jest:-(

Ale sie rozpisałam:-)

Milego popołudnia, hrabia drakula na polsacie leci;-) a o 16 na tvn fajny film dla dzieci:-D juz do Gracka dzwoniłam, bo M jedzie i pewnie tego nie zrobil;-)
 
kasiek88kasiek no właśnie nie ma a za daleko by jechać na allegro chciałam zamówić ale nic nie mogę znaleźć.. kurczę widziałam dzieci w takim stroju mikołaja i na kapturku taki uszka były też i szukam i nic znaleźć nie mogę.
 
Agateczka edytuj posty jeśli nie mineła godzina od ostatniego żeby nie było jednego pod drugim:) Przecież Ty z Dęblina to to Kozienic masz 20 minut samochodem:) a tam tesco jest:)

Snoopy to cudowna wiadomość!!! Strasznie zazdroszczę:)
 
Kasiek a ja nie cierpie nic nie robic hehe.
My w Sylwestra idziemy na podwójną impreze slub z chrzcinami ,i z tego powodu szukam opieki do dzieci,na razie chetnych brak hehe.

Agateczko nie rozumiej Twojej paniki ze mała nic nie mówi:szok:Przeciez ma dopiero 7 miesiecy....dwuletnie dzieci mało mówia ,przeciez ma czas jeszcze.

Moja Kaja mówiła zdaniami jak miała 20 miesiecy ,jej rówiesnicy do dzisiaj mówią pojedyncze słowa kiedy ona spiewa piosenki z Barneya i liczy do 10 hehe.Także wyluzuj;)
Co do prezentów to na razie mam tylko dla Kai ,nie wiem co kupic synkowi bo on ma 100 pomysło na minute;-)

Snoopy super wiadomośc;)
My z kolei mamy ziemie ale kasy na budowe nie mamy;(
Moze wygram kiedys w totka buhaha
 
Agateczka czy do Puław czy do Kozienic to nie daleko:) I nie masz się czym martwić moja też nie gada za bardzo a ma 2 lata:)

Sali
ja cały tydzień robię wszystko ze sprzątaniem i gotowaniem za 5 osób więc tak lubię się poop.. w niedziele:D Uuuu to ładny sylwester w sumie taki magiczny ślub w stywestra nowy rok nowe życie:)
 
Nie załamujcie się, my kombinowaliśmy i to ja wpadlam na pomysl zeby z babcia M pogadal:-D tez kredyt bedziemy brali, trochę pomogą moi rodzice i mama M jakoś bedzie:) projekt tez juz mamy bo M podoba sie moj dom rodzinny:-) wiec od rodzicow wezme i tylko sprawy urzedowe nam zostana;-) ale najpierw ślub w styczniu moze nam sie w koncu uda:-D bo jakos sie zebrac nie mozemy;-)
 
reklama
No ładna data ,choc najpierw miały byc swieta i to mi lepiej odpowiadało ,ale niestety nie było wolnej daty.

Agateczko widze ze ty na ostatnich nogach ślubowałas?Nie chcieliście poczekac do rozwiązania??

Kasiek dla 5 osób?Tzn?
Ja do niedawna tez dla 5 gotowałam ale zmarł mi dziadek z którym mieszkaliśmy,ale powiem szczerze ze ja lubie sprzatac gotowac a nie siedziec bezczynnie mnie to bardziej męczy.

Snoopy to sie tak łatwo mówi,my kredytu nie dostaniemy,pozatym postawic to najmniejszy problem,wez to urządz i ogrzej zimą.

Na razie tata chyba zrobi dobudówke do swojego domu zebysmy mieli gdzie latem spac.Mamy dzialke nad sama Brdą,własny brzeg ,z drugiej strony las wiec zyc nie umierac,raj dla dzieci;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry