reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dorota Filip jak mial te 3, 4 nawet 5 lat to tez stawał w kącie. i to skutkowalo.
Teraz jest ciut starszy. w napadzie szalu nienawidzi jak ktoś na niego patrzy. no dzial to jak plachta na byka. a racji tej ze mala pluskwa Oskar lazi za nim jak cien, wiec F chcąc poplakac w samotnosci , ponarzekac na niesprawiedliwy swiat, wredną matke idzie do lazienki.i te zamykanie to bylo takie ze tylko na klamke. na kluczyk mozna u nas od srodka. F wiedzial ze puki sie nie uspokoi to niech nie wychodzi bo oddeleguje go spowrotem.

Pamietam ze jak bylam w wieku F chowalam sie w szafie jak bylam zla, rozwscieczona.

musze kawe. od rana tylko jedną i energetka wypilam i czuje ze siedze obk swojego ciala.
 
reklama
Milena powtórzę... LITOŚCI!!!

Vi może i sztuka to była już nie pamiętam:p

Eve fajny ten wózek:) czerwony?? A powiedz dokładnie w którym Ty tygodniu jesteś?? Będziesz miała teraz jakieś USG?? Bo ciekawa jestem kto tam Ci siedzi:)

MAleństwo
co masz na myśli inaczej wychowywać??

Wampi
ja jestem zboczona i prawie od 3 lat segreguje Dominika 2 lata 9 miesięcy, Dominika 2 lata 10 miesięcy i też wydarzenia np. ZOO 01.05.2010r.

Renata
zdrówka dla Filipa:)

Snoopy dawaj marchewę;)
 
czesc dziewczyny

Jestem w dolku nie wiem co mama myslec co robic :( bylam dzisiaj u ginekologa powiedzial ze bylby to 7 tydz zrobil mi usg i powiedzial ze ciaza jest ale nie ma plodu :( czy ktoras z was tez tak miala ? kazal mi isc na bhcg ide jutro ale obiawiam sie najgorszego :( powiedzial ze moze pozniej zaszlo do zaplodnienia i ciaza moze byc za wczesna i dlatego nic nie widac :( tak sie boje siedze i rycze ... tak bardzo pragne tego dziecka ze nie wyobrazam sobie tego ;((
 
OLCIAAA - spokojnie może jest wczesna ciąża po prostu i póki co nie widać jeszcze nic nie załamuj się na zaś ! często jest tak że w połowie ciąży lekarze jednak stwierdzają że walnęli się o kilka tygodni ;-) głowa do góry !
 
kasiek mówisz i masz właśnie skończyłam:-D
Zdjęcie0793.jpg
Mąż mi się zapienił jak mu zdjęcie wysłałam:-D

Olcia tak jak Femmka pisze;-) napewno będzie dobrze;*
 
kurde skasowal mi sie post :(
Olcia szwagierka tak miala w 6tyg gin powiedzial ciaza jest ale pusty pecherzyk poszla na prenatalne i wszytsko bylo ok . terazjest w 5 mie a to juz 3 ciaza
wampi - miesiacami jak snoopy
 
Hej wam ;)

Dawno tu nie pisałam, bo laptop mi padł. Jedynie u rodziny was podczytywałam, ale nie było jak odpisać. ;p

Po długiej przerwie oznajmiam, że moje życie stało się męczarnią. ;/
Jest gorąco i przez samo to się żyć nie chce. ^^ Do tego strasznie swędzi mnie pierś prawa, której 'sutek' okropnie napuchł. Dół brzucha też strasznie swędzi. Do tego rozstępy i normalnie żyć nie umierać. ;) Stosuje parafinę, bo mi to ciotka poradziła, ale to jest rozwiązanie na parę minut..;/ Wizyte mam 17 września dopiero, a 30 sierpnia idę na USG. ;) Czuje ruchy Zuzanny, która daje w kość w nocy szzególnie. Chociaż od wczoraj, coś się w ogóle nie rusza. :baffled:

Pozdrawiam wszystkie mamusie. ;p
 
alex napisałam tak bo Ty napisałaś że rozumiesz jak zamykaja 6 letnie dziecko , wiec dla mnie rozumiem znaczy w sumie nie mam nic przeciwko...:
soksy - pamietamy witaj z powrotem . duzo zdrowka dla was:)
magda- no pogoda plata nam figle straszne . Jesli chodzi o artykuł straszne ja rozumiem 6lenie zamknac ale 3 mies. szok!
bo ja np wcale nie rozumiem jak mozna zamykac dzicko w pokoju czy łazience..
rozumiem jeśli dziecko ma karę siedzenia w pokoju ale z otwartymi drzwiami ale nie zamkniete :no:

wampi ja segreguję zdjęcia latami , do tego w kazdym roku mam foldery podpisane miesiącami i np w maju foldery: zoo , plaża, Klify , i różne - tu wrzucam te pojedyńcze różne zdjecia z podórka , placu zabawm z domu , z wizyty u kogoś ..
i tak kazdy miesiąc ;-)
niektóre nawet dni w poszczególnym miesiącu podpisuję dokładną datą jesli ja pamiętam ;-) np folder: 24.11 - urodziny Victorii ;-)
no i alezy ile tych zdjęć masz bo ja mam ogrom :-p na jednej płycie by sie nie zmieściły ;-) mam bardzo dużo GB samych zdjęć ! chyba aż za dużo :-p

olcia będzie dobrze zobaczysz:*

to by było na tyle
poza tym ze mam w domu serniczek rosa:-p i wcinam sobie :-D


 
reklama
Vi - tak bo rozumiem oczywiście jak chyba sali napisala przy zapalonym swietle bo to rzecz jasna , ale znam dzieci których inaczej nie uspokoisz . co nie znaczy , że ja tak bedę robiła mam nadzieje , że jednak nie , ale nie wiem co bedzie za pare lat .
ale serniczkiem to byś sie podzielila :D
Aurelka- uroki ciązy nic nie poradzisz , bedzie dobrze nie martw się :)

Ja posprzatalam mieszkanko , młody poszedł z siostra na zakupy a ja siedze i szybko odpisuję poki mam chwilkę :)
Dzisiaj burze nas ominęly na szczęście:)
 
Do góry