reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Babyboomowa Mama bardzo potrzebuje Waszej pomocy

Bestyja :P

Administrator
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2004
Postów
1 979
Jedna z naszych moderatorek jest ciężko chora i potrzebuje Waszej pomocy.
Pracodawca wykorzystał sytuację i zwolnił ją z pracy.
Dodatkowo ZUS jeszcze nie podjął decyzji o wypłacie zasiłku a
część leków, które muszą być przyjmowane niestety nie są refundowane.

Redakcja ma dokładne dokumenty - wypisy ze szpitala.

dlatego w imieniu moderatorki bardzo prosimy Was o

Pieluchy Pampers rozm.4 (zielone) (nie mogą być niestety inne bo wychodzi córeczce pokrzywka na pupie)
chusteczki nawilżające Pampers (zielone)
Mleko NAN PRO3
Kaszka manna BOBOVITA
Jabłuszka (deserek) BOBOVITA
Herbatka HIPP - herbatka z leśnych owoców z truskawkami.

Jeżeli są osoby, które mogą pomóc proszę pisać do mnie lub aniaslu.
 
reklama
Dziewczyny ta kaszka manna to taka jak na zdjęciu bo właśnie zauważyłam, że jest kilka

kaszka.jpg

Jeszcze raz dziękuję, gdyby ktoś był ciekawy co to za choroba, to mam raka szyjki macicy, obecnie walczę z drugim przerzutem. :-(
 

Załączniki

  • kaszka.jpg
    kaszka.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 319
kasiulka kochana pomoge ci tylko gdy wroce do domku i stane na nogi!!!
Walcz.kochana dasz rade go pokonac!!!!

powiedz co.lekarze mowia i.gdzie.masz ten przezut? jesli oczywisxie chcesz rozmawiac...jakis czas temu mialam cie.wywolac
 
reklama
Bestyja - rozważcie to, bo koszty wysyłki są spore, a za to można już kupić jedzenie dla dzieci, to do każdej paczki wysłanej paczka kaszki co najmniej więcej.
 
Do góry