reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franek waleczny pomóż mu być zdrowym...

Franus, Twoj usmiech mnie powalil...

Ty taki sliczny i pogodny jestes, momo przeciwnosci losu... Oby slonko swiecilo zawsze dla Ciebie, i dobrzy ludzie znalezli droge do Twojego szczescia.

Link z namiarami umieszczam na FB.
Posle rowniez cos niecos od siebie.

Trzymaj sie dzielnie Skarbie!
 
reklama
FraniowaMama przeszliście z Franiem długą i ciężką drogę, teraz będzie tylko lepiej. jestem z Wami całym serduchem i wierzę że wyniki będą w porządku. proszę ucałuj prezesa Franka od nas *)
 
Jeszcze raz serdecznie zapraszam do udziału w aukcjach Frania
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
Szczególnie zachecam do zakupu zdkecia cegiełki, która kosztuje tylko 5 zł to tak niewiele a pomnozona przez kilka osób daje wieksza sumą.
Zdjecie cegiełka charytatywna (1216166819) - Aukcje internetowe Allegro

i prosze bardzo o przekazywanie rzeczy na aukcje w ich imieniu, adres przekazuje na PW
Allegro daje juz pierwsze pozytywne efekty to własnie wszystko dzieki wam waszym dobrym sercom.
Serdecznie dziekuje i
 
Tak kazdy fant chocby najmniejszy przybliza Franka do najwspanielszego celu jakim jest zdrowie. Zwłaszcza teraz gdy jednak okazało sie ze jednak ma podsluzówkowy rozszczep podniebienia i mamy ciagle nadzieje ze jednak operacja nie bedzie potrzebna.
Serdecznie dziekuje za wszystko i prosze dalej o wsparcie, bo bez was to sie po prostu nie uda...
 
Mam dostęp do sieci, więc wykorzystuję to na napisanie kilku słów tutaj.
Bardzo dziękuję wszystkim za zaangażowanie w akcję dla Frania. Dziękuję Kasi, że tak dzielnie zastępuje mnie w mojej skromnej działce:) Bo i tak 90% roboty odwala Kasia.
U krasnala trochę nowych wieści po badaniach w CZD i IMiDZ, ale o tym napisałam w watku Frania. Co do podniebienia, to ostatecznego rozpoznania brak. Narazie 1 lekarz pewny ze jest, 1 ze nie ma, 1 nie wie. Konieczne jest szczegółowe badanie, ale zastanawiam sie nad nim poważnie.

Jeszzce raz - serdecznie dziekuje Wam za pomoc dla Frania:)
 
Przypominam o aukcjach Franka moze któras mamusia znajdzie tam cos dla siebie albo dla swojego dziecka, a przy okazji wesprze małego?
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

Dalej takze przyjmujemy fanty na aukcje, to nie jest akcja jednorazowa wsparcie Frankowi jest nadal potrzebne, z góry dziekuje wszystkim. Adres na który mozna wysyłac fanty na PW
 
Dziś wróciliśmy z kolejnego turnusu.
I wiecie co - nasze wysiłki nie idą na marne! Zobaczcie co mój najdzielniejszy na świecie skrzacik już potrafi (zdjęcie z dzisiaj):

xDEbsAxMs7XLFAz51X.jpg


Ja wiem, co mówią lekarze. Ale wiem też swoje.
Franula miał być dzieckiem leżącym a dziś bawił się siedząc jakąś minutę już!:)

I na koniec czarujący uśmiech do ciotek:)

ZtaNWcHpdcSYIz7C2X.jpg


Tradycyjnie, na zakończenie, dziękuję za wszystko!:)
 
reklama
Do góry