reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Regulamin

Rejestracja na tym forum jest darmowa! Nalegamy jednak, aby przestrzegać zasad, które zostały przedstawione poniżej. Jeśli nie zgadzasz się z regulaminem, przerwij rejestrację

Nad poprawnością przestrzegania zasad będą czuwać moderatorzy.

 1. Właścicielem www.babyboom.pl jest Anna Ślusarczyk, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą www.babyboom.pl Anna Ślusarczyk, ul. Płatnicza 57, 01-832 Warszawa. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności. Właściciel udostępnia do kontaktu adres poczty elektronicznej: biuro@babyboom.pl
 2. Nowy użytkownik forum portalu www.babyboom.pl powinien tuż po zarejestrowaniu zapoznać się z pomocą. Ułatwi to poruszanie się po forum.
 3. Wszelkie sprawy dotyczące suwaczków, obrazków i zdjęć proszę poruszać w forum Testy lub odpowiednich założonych do tego celu wątkach. Posty dotyczące suwaczków i zdjęć umieszczane w działach i wątkach do tego nie wyznaczonych będą usuwane bez uprzedzenia.
 4. Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie.
 5. Zdjęcia wklejane do postów powinny mieć "rozsądne" rozmiary (nie więcej niż 600px szerokości). Zdjęcia o większym formacie „rozciągają forum”, spowalniają jego pracę oraz utrudniają odczytanie i obejrzenie postu innym użytkownikom forum. Nie zastosowanie się do tego punktu może spowodować otrzymanie ostrzeżenia lub w skrajnym przypadku usuniecie danego posta bez uprzedzenia.
 6. Prosimy o nie pisanie z CAPS LOCKIEM - drukowanymi literami jak i POGRUBIANIA LITER BOLDEM w całym poście, co w netykiecie uważane jest za krzyk. Tych opcji używamy wyłącznie do zaznaczenia ważności fragmentu danej informacji lub użytkownika, do którego jest ona skierowana,
 7. Jeśli wystąpią jakieś problemy dotyczące funkcjonowania forum, błędów na wątkach lub inne problemy techniczne, użytkownik w pierwszej kolejności powinien zwrócić się do Moderatora danego działu, w którym problem wystąpił ewentualnie później do Administratora, jeśli problem nie zostanie wyjaśniony. Wszelkie błędy można zgłaszać na PW lub w Dziale Technicznym
 8. Można mieć tylko jedno konto na forum. W przypadku wykrycia, iż jedna osoba ma dwa lub więcej kont na forum banowane są wszystkie przypisane konta.
 9. Konta użytkowników nieaktywnych przez 6 miesięcy mogą być usunięte bez ostrzeżenia.
 10. Niedopuszczalne jest aby nick składał się z jednej literki, podkreślników, cyfr lub znaków nie mających określonego znaczenia lub by był wulgaryzmem.
 11. Sprawy poruszane na PW lub w działach zamkniętych nie powinny trafiać na forum publiczne lub inne forum bez zgody osoby zainteresowanej.
 12. Zakazane jest umieszczanie na łamach forum portalu www.babyboom.pl postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym. Zakazane są publikacje związane z pornografią, propagowaniem narkotyków, wzywające do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, naruszających prawa i dobre imię innych osób.
 13. Zakazane są również publikacje mające charakter uznany za powszechnie naganny moralnie, społecznie niewłaściwy, jak również naruszający zasady netykiety oraz prawem chronione dobra osób trzecich.
 14. Redakcja portalu www.babyboom.pl ma prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt 11., 12. i 13. regulaminu.
 15. Użytkownik wypowiadając się na forum portalu www.babyboom.pl wyraża zgodę na cytowanie jego wypowiedzi w publikacjach portalu www.babyboom.pl
 16. Na forum www.babyboom.pl istnieje możliwość umieszczania treści reklamowych, ale tylko w działach do tego wyznaczonych (Giełda, Ogłoszenia etc). W pozostałych działach, wszelkie działania reklamowe, są zakazane. Osoby naruszające ostrzegamy, że zastrzegamy sobie prawo do banowania i do kasowania całego konta i wszystkich wpisów bez ostrzeżenia, a umieszczenie reklam poza działami do tego wyznaczonymi będzie traktowane jako płatny przekaz reklamowy i obciążane kosztami wg. stawek portalu.
 17. Osoby, które chcą zamieszczać ankiety naukowe proszone są o zamieszczanie ich w dziele ANKIETY. W innym razie ich posty będą usuwane. Można ewentualnie zgłaszać się do moderatorów innych działów z prośbą o pomoc.
 18. Redakcja w osobie Administratorów i Moderatorów ma prawo do nadawania ostrzeżeń, banowania i usuwania kont bez wcześniejszego powiadomienia, użytkownikom którzy łamią regulamin.
 19. Redakcja portalu www.babyboom.pl dołoży wszelkich starań w celu prawidłowego działania forum.
 20. W razie wyłączenia forum www.babyboom.pl redakcja postara się wcześniej poinformować o tym użytkowników.
 21. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania. Redakcja portalu www.babyboom.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
 22. Wydawca portalu babyboom.pl nie odpowiada za treść postów umieszczanych przez użytkowników Forum.
 23. Nieznajomość regulaminu forum portalu www.babyboom.pl nie zwalnia z obowiązku stosowania się do niego.

v. 2019 05 21

Do góry