reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aneczkab23 Ty się nic nie martw.. To podobno bardzo często się zdarza po zabiegu... Ja też miałam...beczałam jak głupia,że znowu jakiś zabieg mnie czeka... Moja gin przepisała mi tablety...i w krótkim czasie było po ... Załapałam się na zielone światełko mimo wszytsko już po 3 cyklach...
 
reklama
Janiepierdykam... Fajna bujawa, nie chcę myślec co As przechodzi. Cieszyc też się nie chcę żeby nie zapeszyc, ale bardzo chcę żeby było ok.

Aniunnia, teraz to mam stresa. Jeśli torbiele są częste po zabiegu, a ja nie miałam usg po zabiegu robionego, tylko sobie gin looknął... tam gdzie gin looka przeważnie... to - jasna cholera - skąd mam wiedziec czy faktycznie mam clear na pokładzie, czy też niekoniecznie? Kurza twarz... Teraz małe szanse na sprawdzenie bo tu nawet nie wiem gdzie jaki gin funkcjonuje.
 
kłaczek gdybyś miała torbiel to prędzej czy później doszloby u ciebie do zatrzymania @ wiec sie nie denerwuj bo jak @ regularnie tak jak zawsze to w srodku tez wszystko ok, malwa88 to idz na kontorle na usg jak masz szanse i w ogole dziewczyny naprawde zachecam do zajrzenia do watku badania po poronieniu bo nie zawsze jest tak jak lekarz mowi "przypadek" im sie po prostu nie chce zlecac badan i kombinowac...a pacjentki czesto uwazaja za przewrazliwione a po 2 i 3 poronieniach naleza sia badania na fundusz i oni maja obowiazek wystawic takie skierowania... a same przeciez tez macie glowy na karku. jedno poronienie owszem moze byc przypadkiem ale nie juz kolejne-ja w to nie wierze i tyle a lekarzom nie ufam w 100%
 
Kłaczek Ty się nie martw, bo mi właśnie wykryła torbiela przy takim badanku kontrolnym "rączką" ;-) Dopiero wtedy wzięła mnie na usg i potwierdziła... A skoro Tobie przy badaniu nic nie wyczuła to nie miała powodu brać Cię na usg... Także nie martw się na zapas.. I tak jak Pati pisze.. pewnie coś zaczęło by się dziać z @...

As jestem z Tobą myślami...

Ale powiem Wam dziewczyny im więcej czytam co się dzieje z niektórymi tu na wątku to przestaję wierzyć i myśle, że któryś z przypadków przytrafi się mnie.. To jest straszne ile każda z nas musi przejśc... Jakby mało tego było...
 
Dziwne, że już As wypuścili... Nawet gdy, jest to tylko podejrzenie, to powinna zostać na obserwacji. Najważniejsze jest, aby nie miała bóli brzucha, ani plamień...
 
Pati.b, aniunnia - dzięki. Nie znawszy się, nie wiedziawszy. Znaczy się co do ew. objawów nie miałam pojęcia jak wyglądają, ale już mi ok - @@ przyłażą z zegarkiem w... E, @ chyba ręki nie ma. :) Ale punktualne są jak zawsze, więc luuuzik.
As pewnie odsapnąc musi - niech się dziewczyna trochę po tym szpitalu odbije spokojnie w domowym zaciszu... Spokojnie, na pewno zaglądnie pogadac.
 
As kibicuję Ci serdecznie! 3mam kciuki Kochana!
zjola Tobie również, beta wydaje się prawidłowa!
ewcia3004 z tym lekarzem życzę oddania hołdu sprawiedliwości!
kłaczek jak Ci tam na drugim brzegu?;-)

U mnie od soboty bóle krzyżowe i kłucie w kroczu...:no:dziś usłyszałam od właśnie rodzącej bliskiej koleżanki, że objawami z mojej obecnej ciąży można by obdzielić kilka patologicznych przypadków, bo siedząc obok mnie w pracy 3 lata temu widziała, jak gonię z brzuchem i nic, kompletnie nic mi nie było, a leczyłam tylko potężną dyskopatię, która mi się zbiegła z zajściem w ciążę, nie chodziłam wtedy przez 2 tygodnie, takie miałam porażenie i gdyby nie wspaniali rehabilitanci, byłabym dziś po operacji kręgosłupa.

W niedzielę myślałam, że zwariuję od tych bóli krzyżowych i łonowych, wystraszyliśmy się. Wczoraj skontaktowałam się z moim rehabilitantem, po tym jak mnie siekło w lędźwiach kilka razy i gwiazdki zobaczyłam.

Opcja jest taka, że moje dyski zaczynają znowu się wysuwać i możliwe jest także rozsuwanie miednicy, rozejście się spojenia łonowego, mam bóle w kroczu, jak chodzę i przekręcam się z boku na bok.

Może to być wynikiem działania relaksyny, tego hormonu co nam przygotowuje chrząstki i kości do porodu, rozluźniając wiązadła, zwykle dzieje się to w późniejszym etapie ciąży, ale....:angry:
Jutro o 13 mam wizytę u gin...kolejną, jeszcze związaną z ubiegłotygodniowym krwawieniem i podejrzeniem odklejania kosmówki/łożyska, a tu nowe kwiatki.

Z dnia na dzień staję się coraz silniejsza, chyba zacznę od Was zabierać trochę trosk, bo co mnie nie zabije, to widzę że wzmacnia;-)

karolcia81 Ty też może tak na mnie wpływasz:tak:

ola** tak jak pisałaś, odpoczywam i oddaję się pasjonującej czynności - leżeniu.

Ściskam Was z mojej bezludnej wyspy - 2 osobowej sofy w kolorze beżowym:-D!
Muszę chyba sobie na ciężki czas zaaplikować jakąś relaksacyjną fototapetę, bo jesteśmy w trakcie remontu :-D to w sam raz poczuję się jak na urlopie!

P.S. coś na rozluźnienie
teściowa dziś do mnie wyjechała z troskliwym stwierdzeniem "może Ty za dużo leżysz"
:baffled:
 
reklama
Już jestem po wizycie okazuje się że jest to torbiel zapalna powstała w czasie jajeczkowania i jutro muszę iść do szpitala i podadzą mi antybiotyk dożylnie aby szybko to zeszło.no i w tym miesiącu nici ze staranek :(((
kłaczek Pati. b ma rację jak byś miała jakąś torbiel to gin by coś wykrył a ty sama byś coś poczuła bo mnie jajnik zaczął boleć
 
Do góry