reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Doris, detektor tętna mam, inaczej bym zwariowała od początku ciąży :) tętno sprawdzam wtedy, gdy już na prawdę muszę i wtedy gdy mam gorszy dzień. Pocieszam się, że u małej wszystko jest w porządku. Po prostu im jest większa i aktywniejsza, tym bardziej przywiązuję się do niej. Zdaję sobie też sprawę, że dużo zależy teraz ode mnie i od tego jak będę traktować ją i mój organizm. To mnie trochę "zjada". Boję się, że jak pójdę do koleżanki lub pojadę na zakupy to sprowokuję skurcze i jeszcze urodzę w bardzo wczesnym tyg, przez co nie dam jej szans na przeżycie.
Teraz to już chyba do 38 tyg z domu nie wyjdę... ehh schizy, schizy ciążowe po prostu.

Ewa, Doris dziękuję, tego mi było trzeba. Zrozumienia po prostu.
Dobrze, że jesteście kobietki moje.
 
Wooow...ale się tu dzieje ;) Codziennie Was czytam, ale nieraz nie nadążam, tyle postów tutaj ;)

gratulację dla kolejnych forumowych Mamusiek ;) Gogac, Olusia :*:*:*

Witam nowe forumowiczki... zostańcie z nami na forum, to skarbnica wiedzy no i szczęśliwe miejsce dla wielu :)

U mnie w dalszym ciągu bez zmian, staramy się kolejny cykl...

Caluśki dla wszystkich Małych Szkrabków :*
 
Iris34 nie zamartwiaj się, na pewno wszystko będzie dobrze :), chociaż każda z nas rozumie Twoje lęki. Ja również się tego wszystkiego obawiam, że przy tych naszych doświadczeniach nigdy nie będzie można po prostu zapomnieć :( Dziewczyny, a mam do Was jeszcze jedno pytanie jakie suplementy - witaminy brałyście przed i na początku ciąży. Właśnie skończył mi się femibion i zastanawiam się co teraz kupić, tym bardziej że muszę brać dużo Witaminy d 3 i widziała, że większość z Was stosowała również kwasy omega 3. Poradźcie coś mądrego, czy wybrać jakiś jeden preparat co ma w miarę wszystko czy lepiej połączyć kilka?
 
Doris to już moja druga ciąża na encortonie, choć teraz miałam większą dawkę. Aktualnie jestem w połowie piątego miesiąca i wcale nie czuje się pewniej niż na początku ciąży. Mnie lęk towarzyszy cały czas a przed każdą wizytą u lekarza dostaję rozwolnienia. Nie mam w sobie tej radości z ciąży, jak to mają "normalne" kobiety, odliczam tylko dni do porodu.
 
BabaJaga...Jaką dawkę brałaś w poprzedniej ciąży?

Dziewczyny czy macie odsprzedać luteinę lub duphaston? Ja mam wizytę u gina 22 kwietnia dopiero a chciałabym wziąć w razie co od pozytywnej bety.
 
Ostatnia edycja:
chciałam jeszcze raz poprosić o ewentualne sugesteie jeśli moge i mam już normy

moje dzisiejsze wyniki bo nie wszedzie mam normy 1d.c.
FSH - 5,91 N 3,5-12,5
LH- 4,44 N 2,4-12,6
Estradiol 31,48 - nie wiem czy nie niski? 12,5-166
testosteron - 37,60 N6-82
androstedion- 2,65 N 0,3-3,30
CA125 13,37
na reszte musze dłuzej poczekac niz kilka godzin ;)
acha i wazniejsze choć nie wiem jak się to czyta komórki NK
WBC LIMFOCYTY ODSETEK 25 norma 28-39
KOMÓRKI NK (CD3-16+56+) 17 N 7-31

no i które z was przy wysokiej insulinie brały lub nie braly sterydu?
;-)
 
Ostatnia edycja:
Nafoczka,ja nie za bardzo znam się na tych wynikach, bo ja robiłam inne badania (przeciwciałą kardioliolip., antykoagulant toczniowy, progestereon, ANA1, chlamydia, toxo, liesterioza, cytomeg., badania tarczycowe. I u mnie orócz przeciwciał wsztstko wyszło w normie
 
dzięki Doris- to co piszesz też wszystko mam już zrobione. Niestety w tych badaniach tez mi nic nie wyszło a jak już to niewiele, wiec szukamy dalej. Wyszło tylko tyle ile mam w stopce a tą całą serie przeciwciał i krzepliwości i tarczycy zrobiłam dlatego zostały same hormony..
 
reklama
Nafoczka...a na jakim etapie straciłaś ciążę biorąc encorton? W sygnaturce masz napisane 7,5 mg ale od kiedy go brałaś?
Bo ja mam 10 mg i wzięłam dziś pierwszą tabletkę a dziś 20 dc
 
Do góry