reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Wisienka właśnie się pocieszam tym, że będzie łatwiej... a o tym czym się zajmuję nie lubię w internecie pisać;) Mi będzie ciężko psychicznie bo będę strasznie tęsknić ale za to mąż to dopiero będzie miał przechlapane;)
 
reklama
Wisienka da radę, ale obawiam się, że za często będzie wykorzystywał swoją metodę wychowawczą zwaną "siłą spokoju";) Czyli jak dziecko płacze to trzeba przeczekać... Czasami trzeba ale nie za często;)
 
konwalianko witaj !

No chyba na to wygląda że nikt już tu nie zagląda ,siła facebooka:-);-) Ja od poniedziałku w domu z Nadią ,bo zachorowała mi ,gorączka ,katar ,kaszel ,dopiero dziś zaczyna w miarę normalnie funkcjonować ,ma chęć na zabawę , więcej je ,ale nadal k ? kaszle chodż mniej i cieknie z noska ...przez te parę dni dużo spała , więc dobrze że tak się wykuruje cały tydzień porządnie ... i od poniedziałku pójdzie do przedszkola ,a ja do pracy ...
A jak ty się czujesz konwalianko ? w ogóle w którym miesiącu teraz jestes
 
Hej Ptysie ja jestem po wizycie .... tutaj wywiad " Ciaza zywa pojedyncza polozenie plodu zmienne . Mozg i twarzoczaszkaprawidlowe. Warga gorna widoczna o zachowanej ciaglosci . Struktury mozgu syetryczne . Prawidlowy zarys czaszki kregoslupa i konczyn plodu . Serce zlokalizowane w klatce piersiowej czterojamowe koniuszek po stronie zoladka czynnosc serca 146 / minute Prwidlowe odejscie i skrzyzowanie naczyn srodpiersiu prawidlowy zarys pepowiny . W jamie brzusznej widoczny zoladek ponizej kopuly przepony nerki i pecherz moczowy prawdilowej wielkosci . Lozysko na scianie przedniej 1stopien dojrzalosci prawdilowa objetnosc plynu owodniowego . Badanie przez pochwe dlugosc szyjki 41,9 mm kanal zamkniety
Hej, napisałam na priv.
 
Do góry