reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Halloo Hallo :-)

czy jeszcze mnie pamietacie ??? mam nadzieje ze tak ... widze ze mało co tutaj zagladacie ... a ja wpadłam pochwalic sie swoim syneczkiem ktory jest dla mnie najwiekszym darem od mojego aniołeczka .. bo wiem ze to za jego sprawka mamy Olka :-) ojj łatwo nie było i w tej ciazy ale na szczescie sie udało ;-) na poczatku ciazy miałąm plamienia .. jak sie pozniej okazało ciaza blizniacza i jeden zarodek nie rozwinoł sie do konca i macica czysciła sie z niego była obawa ze stracimy tez druga fasolke .. lezaąłm 6 tyg plackiem w domu a 3 tyg w szpitalu .. ale udało sie :-) 25 stycznia przez cc uropdził sie Olek :-) tak bardzo podobny do swojego brata ze az w szoku byłam .. cały czas płakałąm i to ze szczescia i to ze strachu ale gdy juz go przytuliłam poczyułam tak jakbym tuliła dwóch syneczkow ... wiec jakas cząstka Karolka w nim jest :-) bardzo sie cieszymy ze poszło wszystko dobrze :tak: moze pokaze wam naszego szkraba obecnie 6 miesiecznego

zdjecie z wczoraj Zobacz załącznik 637940


Nasz Karolek od tamtego roku ma swoj piękny domek jestem bardzo zadowolona bo to tez spedzało mi sen z powiek ;-) ale jest najpiekniejszy jak dla mnie ;-)

pozdrawiam was dziewczyny i buziaki dla maluszków :-)
 
reklama
Na nasz wątek już chyba nikt nie zagląda...

Monila, pewnie że Cię pamiętam ;-) Bardzo się cieszę, że się odezwałaś i, że wszystko się Tobie poukładało :-) Oluś, jest prześliczny i słodki. Życzę Wam wszystkiego najlepszego, a dla Karolka
[*]
 
Monila gratulacje ślicznego i zdrowego synusia!!!

saaga super chłopaki i dobrze, że wszystko pięknie się skończyło!!!

Pflaume co u Ciebie? Ja mam od dziś bb na tel więc zaglądam.
 
Hej Karola, jak fajnie, że się odezwałaś :-) Ostatnio nawet jak byłam na BB, to myślałam o Tobie, gdzie się podziewasz...

U nas wszystko ok i oby tak dalej. Kasia rośnie jak na drożdżach wszyscy mówią, że wygląda na starszą :-)

Pisz szybciutko co u Was? Jak Igorek i Mania?

Ja staram się zaglądać na BB co dziennie, ale mam ograniczony dostęp do internetu. Pożyczyłam Mężowi telefon i mi go popsuł, więc z internetu korzystam tylko raz dziennie, wieczorem. Mam teraz starą komórkę i z niej nie da się być "w sieci" :baffled:
 
U nas też ok, ja w pracy, Igor od tygodnia w przedszkolu- musi się przyzwyczaić do nowych cioć i kolegów. Często jeszcze wspomina stary żłobek.
No i dziś był u lekarza, bo zapalenie gardła ma + temperatura. Wyniósł pewnie po jednodniowym pobycie w szpitalu, miał szytą wargę.
Marcelina w domu z moją koleżanką siedzi i dajemy radę.

Wakacje za nami. Odpoczeliśmy konkretnie, a pogoda dopisała. . .

A co u Was?
 
Na pewno szybko się zaaklimatyzuje Igorek w przedszkolu. Dzieciom z reguły jest łatwiej w nowych sytuacjach niż nam.. A jak z porannymi rozstawaniami, płaczę?

Oj biedny Igorek :-( Musiał mocno sobie rozciąć wargę skoro był szpital? Choróbsko nie koniecznie po pobycie w szpitalu, może w przedszkolu coś podłapał już. Dużo zdrówka dla Małego ;-)


U nas w sumie wszystko bez zmian. M. całe wakacje pracował, więc o wyjeździe mogliśmy tylko pomarzyć, zresztą jak co roku. Jeszcze miesiąc, dwa będzie pracował do późna. Niby powinnam się przyzwyczaić przez tyle lat, ale jest ciężko, tym bardziej, że Kasia bardzo tęskni i płacze za tatą. Większość czasu Kasia spędza ze mną, ale dajemy radę :-)

Nie długo planujemy remont kuchni i malowanie mieszkania, na samą myśl mnie skręca... Zacisnę zęby i jakoś dam radę. Nie lubię remontów, pociesza mnie fakt, że po będzie ładnie i świeżo ;-)
 
Ostatnia edycja:
witam Was!

tyle co doczytałam:
Saga gratulacje! cieszę się ze masz już skarby dwa!:-)
Monila ja też Cię pamiętam, baardzo gratuluje synka, zyczymy aby się jak najlepiej rozwijał. pozdrawiam serdecznie.
ale tu pusto... ale co, sama wpadam raz na rok... ale jakoś tak nie mam czasu na kompa, zawsze jest coś do roboty, a wieczorami to nie mam ochoty odpalać lapka, prawie chodzę spać z Olcią ;-)
u nas dobrze, mloda od wrzesnia w przedszkolu. 2 tyg chodziła i dwa chora, znów dwa w przedszkolu i dziś 38,3 :-O

pozdrawiam i mam nadzieję ze ktoś się pojawi!
 
Ostatnia edycja:
Mało Dziewczyn tu zagląda, ja też ostatnio mam mało czasu.

Współczuje chorowania, ale takie są "uroki" chodzenia do przedszkola. Do tego pogoda sprzyja przeziębieniom, z czasem powinno być lepiej ;-)
 
witam was kochane!
nie mam zwyczajnie czasu zagldac fb na smarecie bb nie od czasu do czasu komo ale tylko na przelewy;/ dzis z sentymentu tu zajrzalam..

Monila gratuluje pieknego synka ale z ciebie pozytywna energia emanuje;-)

Karola przykro mize Igor sobie tak powaznie rozwalil warge mam nadzieje ze ujiuz wszystko u was ok jak MALA sie chowie jak glowka?
PFlaume jak remont Kasia?
Taycia Tonya zyjecie?

u nas uWaga przprowadzaka za nami dzis mija msc jak jestesmy u siebie;-) borys super wi tez chodz ostatnio zazdrosc nbunt i zwrocenie uwagi na siebie czasami odpadam z sil, ale jest ok nie narzekam!
 
reklama
Saga, dzięki, że pytasz. Remont skończyliśmy w poniedziałek. Już mieszkanie posprzątane. Jeszcze dodatki muszę sobie kupić, ale to już po wypłacie. W końcu mogę nadrobić zaległości internetowe ;-)

Kurczę już miesiąc mieszkacie u siebie - szybko minęło:szok: Zazdrością i próbą zwracania na siebie uwagi prze Wi się nie przejmuj z czasem minie.
 
Do góry