reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Brawo dla Liwki
Ma talent po bracie

Ja uczę sie do egz. To juz w poniedziałek
Nerwy mam zamiast wyluzować bo przecież stara d.... jestem i nie ma sie co nakrecac.
Tymi chory od wtorku. Goraczkuje i jakby zapalenie zatok. Leki wdrożone.
Mnie dzis dopadł ból gardła. Śliny przełknąć nie mogę. Oby tylko nie rozlozylo bo mam 2 dni nauki przed soba
Faszeruje sie wszystkim co możliwe

Kic fajny pomysł z tym fb. Zmysl dane. Dołącz do grupy i tylko z nami kontakt. Zawsze to jednak wiecej sie dziej na fb. Takie czasy

Dobra zmykam do książek
Dobrego weekendu
 
reklama
Renia trzymam kciuki!!!!!na pewno Ci się uda! ja się rozleniwiłam i tak jak myślałam obecnie już mi się nie chce nic zaczynać :( miałam iść od razu i już bym miała skończone:(

Zdrówka dla Tymiego i dla Ciebie!
A Liwka przypuszczam żaden talent, zasługa praktycznie codziennej jazdy na biegaczu i tyle :D
 
Kic ale Liwka zdolna , no no no :-) Maks we wrześniu jeździł na 2 kołach a teraz nie chce, przekrzywia się, no masakra, widać że nie jest to dla niego przyjemność, trudno poczekamy.
Kic da się założyć, bo ja w nazwisko mam wpisane tylko M-K, mój mąż w nazwisko ma wpisane maksymilian, także jeszcze coś inego, właśnie po to żeby nikt nie potrzebny nie wiedzieł kim jestem itd, po za tym są opcje, że wszytko możesz zastrzec i ktoś kto nie ejst twoim znajomym nie będzie miał dostępu. A na grupie jednak więcej gadamy i zdjęcia są wrzucane.
 
Hej, widzę, że nasze ukochane BB jeszcze zipie i to chyba dzięki Kic która jeszcze nie założyła Fb:)))
Kic twarda ze Ciebie sztuka:) od razu muszę Ci napisać, że gratuluję (oraz wściekle zazdroszczę:-)) tak utalentowanych Dzieci:-D:-D:-D Boże jak sobie pomyślę, że moje dziecko jest wiecznie na "nie" lub śmiertelnie czegoś wystraszone, to aż się dziwie że są Dzieci, które mają tyle chęci i talentu żeby cokolwiek robić:-)
u nas tylko bajki na Tv i ewentualnie moja komórka z Angry Birds bo na laptopie na szczęście nie potrafi grać:-p ale ogólnie to strasznie nakręcony tymi ptakami, tak że impreza urodzinowa ma być w stylu - wszędzie świnie i ptaszyka:-D tak ogólnie to u nas wszystko ok, bez większych zmian:) pozdrawiam serdecznie Najbardziej Wytrwałych:)
 
Hej
Kic jestes?
Zaglądasz tu jeszcze?
Nie ukrywam ze zaniedbalam bo wakacje nauka itp
Przede mna kolejny egzamin we wrześniu i pizniej jeszcze w październiku
W pon jade do rodzicow bo tam wiecej spokoju do nauki. Nie umie w domu przy dzieciach sie uczyć:-(

Po wczasach zostały wspomnienia. Ale pogoda sie udała i dzieciaki happy. Nasze morze cudne!!!

Miłego dnia
 
Uuuuu widzę puuustki tu już :)
My też wiadomo po wakacjach :p Byliśmy we Włoszech, jechaliśmy samochodem:) Droga minęła całkiem przyzwoicie, wyobrażałam sobie że będzie o wieeeele gorzej ;)

Oczywiście wrzesień się ma ku końcowi, więc praca na całego. Jakoś się jeszcze nie odnalazłam:/ Mam nadgodziny i prowadzę grupę sama :/ Trochę mam już dość, bo mam nowe dziecko które jest jakieś "antyspołeczne" bije, gryzie, wyrywa itd nie można z oka spuścić :wściekła/y:

Liwka w p-lu super, o Kubie nie mówię ;) Kuba zaczął uczyć się czytać (sam od siebie) na razie średnio mu idzie :p Od października zaczyna cd pianina:)

No i to chyba tyle :) Aha od lipca jestem na diecie i schudłam 9kg :) tym razem wzięłam się na porządnie i chodzę do dietetyczki :) Jeszcze 4kg do celu, a potem stabilizacja :) Trochę mi już ciężko i waga wolniej spada ale mam nadzieję że wytrwam :)

A co u Was facebookowe maniaczki????:-)Jak tam nasze lipcowe pierwszaki???
 
A tak napiszę , żeby jeszcze "żyło" to nasze forum Kochane dzieciaczki lipcowe 100 lat, rośnijcie nam zdrowo :-)
 
reklama
Do góry