reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poszukiwany dobry dentysta do usunięcia zęba mlecznego /5/ z Krakowa

Dołączył(a)
5 Luty 2015
Postów
2
witam. pilnie poszukuję dobrego dentysty, który dobrze usunie zęba mlecznego mojej córci. ząb musi być usunięty z powodu wady serca. nie zależy mi czy to na NFZ czy prywatnie zależy aby było dobrzei i bez bólu. zależy mi na opiniach ludzi, którzy usuwali zęby swoim szkrabom i dobrze to wspominają, jeśli możecie kogoś polecić to będę bardzo wdzięczna bo czas nas goni a ja nie mam pojęcia gdzie mamy iść aby usunąć zęba.
 
reklama
Rozwiązanie
Ja swoje dzieci zabieram do Link do: Stomatolog, dentysta, chirug stomatolog Kraków | Beata Świątkowska i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Jeżeli ktoś poszukuje delikatnego i bezstresowego stomatologa dla dzieci to bardzo polecam. Również polecam ten gabinet wszystkim dorosłym. Ostatnio sama robiłam implant i jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi oraz ceny, która okazała się bardzo konkurencyjna w stosunku do innych specjalistów w mieście.
Witaj
Jeśli chce Ci się jechać kawałek drogi to w Gdowie jest Pani dr Zegarek ... rewelacyjna jeśli chodzi o bezbolesne wyrywanie i w ogóle !!! Moja córa musiała mieć znieczulenie do plombowania zęba stałego i Pani doktor tak jej "zamroziła" miejsce wkłucia że nic nie czuła - ani ukłucia ani wpuszczania zastrzyku !!! A z wyrywaniem mleczaków również nie było problemu - mimo że jedynki i dwójki ledwo wystawały poza dziąsełko ! MY POLECAMY !!!
 
witam, moje Szkraby chodzą na ruczaj do luxdentica od początku, najpierw leczyła je dr Katarzyna ale już tam nie pracuje i teraz chodzą do dr Agnieszki, mogę szczerze polecić, szybko i bez bólu :) pozdrawiam
 
Hej . z tego co widze to wątek był troche temu założony . Ja jednak od siebie moge polecić dr Bartosza Cichonia w Krakowie . Konkretnie Stomatologie Cichoń . Wiem ,zę zajmuje się uzebieniem małych dzieci , tylko nie jestem pewien czy on usuwa zęby . Najlepiej trzeba sobie przedzwonić i się skontaktowac ,ale o ile mi wiadomo to jest u niego chirurgia stomatologiczna .
 
reklama
Cichoń spokojnie poradzi sobie w takim temacie. Z czym on sobie nie radzi? Takich dentystów z powołania jak on to ze świecą szukać - uwierzcie, nie ma wielu. A on zrobi tak żeby było dobrze i żeby nie bolało
 
reklama
Jeśli szukacie dentysty dla swoich pociech to polecam się wybrać do Galerii Uśmiechu, to miejsce, dla dzieci jest idealne, mają dentystę, który zajmuje się tylko dziećmi, specjalny gabinet. Najważniejsze, żeby dziecko czuło się dobrze, a tam na pewno będzie.
 
Do góry