reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

nie ma szans :D
dzis termin..... i dzis rodzic nie moge bo maz na Barborce :D
a turlam sie juz jak nie wiem co... stara babcia pogarbniona momentami :)
 
reklama
Jak tam ciężaróweczki ;-) meldować która rozsypała się :-) .Ja zaliczyłam szpital :eek: teraz siedze na chorobowym musiałam zwolnic przede mna operacja wiec zwolnie na dłuzej :wściekła/y:,Patka cwana gaduła strach sie bac co bedzie dalej :-p.No i juz grudzień nie mozliwe jak ten czas ucieka :no:. Pozdrawiam :-)



pp.jpg
 

Załączniki

  • pp.jpg
    pp.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 231
fasolka, zdrówka!

u mnie juz po ;-) Kamil urodzil sie 24 listopada :) nie wiem tylko gdzie mi ten czas ucieka, czuje sie jak by to bylo wczoraj a juz ponad tydzien minal.... :) spacerujemy sie juz od 3 dni, normalnie usiedziec w dmu nie moglam. no i powoooli ogarniam co i jak z moja wesoła trojeczka :D
 
fasolka, zdrówka!

u mnie juz po ;-) Kamil urodzil sie 24 listopada :) nie wiem tylko gdzie mi ten czas ucieka, czuje sie jak by to bylo wczoraj a juz ponad tydzien minal.... :) spacerujemy sie juz od 3 dni, normalnie usiedziec w dmu nie moglam. no i powoooli ogarniam co i jak z moja wesoła trojeczka :D

ojej gratulacje! ja na 90 % 1 stycznia (wiem wiem świetny termin :p)
 
Ja dzisiaj wyszłam ze szpitala, trafiłam w czwartek wieczorem W powodu ciśnienia 160/100 i pulsu 160. Na szczęście nadal w dwupaku ale dostałam sterydy na rozwój płuc u Michałka w razie gdyby trzeba było szybciej ciąć... co ja tam przeżyłam czekając na decyzję lekarza to nie życzę nikomu.

Leki na ciśnienie do końca ciąży muszę brać.
Michałek duży 2600g z usg W piątek.

Jakże się cieszę że już w domku, Oli kota dostanie z radości a ja się chyba popłacze. Zaraz będą z przedszkola :)
 
Ja dzisiaj wyszłam ze szpitala, trafiłam w czwartek wieczorem W powodu ciśnienia 160/100 i pulsu 160. Na szczęście nadal w dwupaku ale dostałam sterydy na rozwój płuc u Michałka w razie gdyby trzeba było szybciej ciąć... co ja tam przeżyłam czekając na decyzję lekarza to nie życzę nikomu.

Leki na ciśnienie do końca ciąży muszę brać.
Michałek duży 2600g z usg W piątek.

Jakże się cieszę że już w domku, Oli kota dostanie z radości a ja się chyba popłacze. Zaraz będą z przedszkola :)


Życze aby unormowało sie cisnienie i dzidzius siedział w brzuchu tyle ile ma i sie nie spieszył :-)


Cisza tu wszystkie pewnie w szale przed światecznym ,ja leze i przymusowo odpoczywam po operacji jeszcze tylko czekanie na wyniki hist-pat ale mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy ,Patka u babci i z bab
cia ciasteczka piecze i inne cuda ;-) Ale juz w piatek bedzie w domku nareszcie :-)

Pozdrawiam i powyłazcie z krzaczorów :-D
 
reklama
Do góry