reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc do pracy mgr

Katarzyna Ługowska

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Styczeń 2016
Postów
19
Kochane przyszłe mamy, mam do Was ogromną prośbę ;) jestem studentką dietetyki II stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczo- Humanistycznym w Siedlcach,pisze prace na temat żywienia w ciąży. Sama jestem świeżo upieczoną mamusią 6miesięcznego Wojtusia i wiem, że prawidłowe odżywianie jest bardzo ważne w tym okresie. Prosiłabym Was w wolnej chwili o wypełnienie poniższej ankiety, pytania są proste i przyjemnie. Arkusz składa się z 11 pytań zamkniętych, ciężko jest dotrzeć do ciężarnych w mojej miejscowości i mam nadzieje, że tu uda mi się zebrać odpowiednią ilość materiału na przeprowadzenie badań. Z góry dziękuje i pozdrawiam, trzymajcie się cieplutko i odżywiajcie zdrowo
http://interankiety.pl/interankieta/539d9e17fa207eeb65d6d561e50eceb4
 
reklama
Do góry