reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Poród rodzinny,szkoła rodzenia,szpitale-obawy i wątpliwości,za i przeciw

reklama
nie boi ściąganie szwów??

mi się to jakoś z bólem kojarzy:sorry2:

pamiętam bratowej mama opowiadała że jak jej ściągali szwy to w całym szpitalu wiedzieli
tak się darła z bólu.....:-p
więc myslałam ze to boli :-D
 
Nie Kamcia, to nie boli. Fakt czujesz jak Ci ściąga,ale przy bólu porodowym szwy to łaskotki :-p
 
Nie wiem jak u nas na małej ale po cc oczywiście do ściągania. Ale nie wyobrażam sobie inaczej bo ja miałam szew kosmetyczny na brzuchu, który wchodził w skórę ledwie kilka razy i mam ładną cieniutką bliznę a nie tak jak po zwykłych "na supełek" że poza blizną jeszcze są okropne ślady po szwach. Ale teraz ranę po cc chyba tylko tak szyją, taką jedną nitką z pętelkami :) I też jakoś po 5 czy 6 dniach miałam ściągane.
 
W Warszawie jest takie centrum gdzie można zapisać się na kurs hipnozy, znajoma mi mówiła że podobno sporo ludzi się nawet do nich zapisuje, ciekawe co nam po takim kursie coś daje i ile w ogóle może kosztować.
 
Do góry