reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie ?

Dołączył(a)
6 Kwiecień 2016
Postów
3
Witam.
Mam pewien problem i chciałabym dowiedzieć się czy to może być ciąża. Może zacznę od początku, mam 38 lat i jestem mamą dwóch wspaniałych córek jedna 12, a druga 11 lat . Z mężem uprawiamy seks 2 i 3 dnia po miesiączce bez zabezpieczenia, przy czym on nigdy nie robi tego do środka, w pozostałych dniach używamy prezerwatywy przy czym też mąż nie robi tego do środka tylko na zewnątrz.Dodam, że z mężem bardzo uważamy by nie zajść.
Ostatnio spóźnił mi się okres powinnam dostać 21, a dostałam 27.04. ale krwawienie było bardzo obfite od razu wyleciało ze mnie z mnóstwo krwi ze skrzepami wielkości kurzego jaja . Wczoraj zrobiłam sobie test i wyszedł pozytywny. Czy to możliwe, że jestem w ciąży?
 
reklama
PS. Jeśli data dotyczy zeszłego roku, to już powinnaś urodzić :p 27.04 w tym roku jeszcze nie było :)

A tak na poważnie. Może być tak, że ta spóźniona miesiączka to poronienie. Robiłaś test - a beta hcg jeszcze się utrzymuje, bo nie spadła. Na Twoim miejscu wybrałabym się do ginekologa na USG, by sprawdził czy wszystko jest w porządku.
Możesz spróbować zrobić w laboratorium badanie z krwi, a potem powtórzyć po 48h. Jeśli przyrośnie - to jest ciąża. Jeśli będzie malało - to było poronienie.
 
Sorry pomyliłam się to było 27.03.2016r
PS. Jeśli data dotyczy zeszłego roku, to już powinnaś urodzić :p 27.04 w tym roku jeszcze nie było :)

A tak na poważnie. Może być tak, że ta spóźniona miesiączka to poronienie. Robiłaś test - a beta hcg jeszcze się utrzymuje, bo nie spadła. Na Twoim miejscu wybrałabym się do ginekologa na USG, by sprawdził czy wszystko jest w porządku.
Możesz spróbować zrobić w laboratorium badanie z krwi, a potem powtórzyć po 48h. Jeśli przyrośnie - to jest ciąża. Jeśli będzie malało - to było poronienie.
 
Do góry