reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka, nie odstawiaj, ewentualnie zmniejsz B6 jak się obawiasz.

A ja wam dziewczyny zazdroszczę ciąż i dzieci. Każdego dnia próbuję żyć normalnie i wszystkim się cieszyć, ale wieczorami zawsze jest ciężko. Kurcze, tak się cieszę, że Bertha jest w ciąży :laugh2: i to tak jakbym sama była, a za chwile robi mi się przykro bo wiem, że mogę dziecka nie mieć. Przepraszam, że smęcę :sad:

Destino, trzymam mocno kciuki za ciebie! :*
 
reklama
Ja robilam APTT i fibrynogen. Jeszcze tam jakies byly skladowe do tej krzepliwosci, ale te 2 chyba najwazniejsze sa. Dopytaj w labie
Witam się wieczornie .
Ja się trochę wyluzowałam .
Byłam na komedii w teatrze z mężem .
Robiłam zastrzyk z clexane w kiblu na przerwie .ehh

Strawbelka
Bertha
Zrobienie badań na krzepliwość ??
Można zrobić dla pewności ale nie koniecznie one coś wniosą .
Ja mam bez clexanu oczywiście wszystkie krzepliwości świata przebadane .
Wychodzą idealnie ......a mam leydena i bez clexane wiadomo że się nie uda .
Reasumując .
Nawet przy dobrych badaniach porozmawiać z innym ginekologiem ...może da clexan na wszelki wypadek .
 
Martyska
Coś może pomyliłam ale wywnioskowałam z postu twojego że ty też masz test pozytywny ???

Strawbelka
Chyba najlepiej zbadać homocysteinę i witaminę B 12 .Wyniki w ten sam dzień .Będziesz miała jakąś światłość .
Ja biorę B 12 × 1
B 6 × 1
 
Susana a homocysteine i b12 robi sie na czczo??? Czy nie trzeba???
Można też kwas foliowy zbadać. Jak będzie dużo powyżej normy to może na A1298C homo wskazywac. Wtedy napewno metyle :-)
No tak Sus ma rację, trzeba na czczo, b12 nawet 8h.
Przepraszam za mozliwe wprowadzenie w błąd. Mam nadzieję, że doczytasz edycję. :-(

Z tym progesteronem jest chyba ok, bo objawów za niskiego nie mam a owu mam napewno i straszne PMS jak progesteron spada :-/
 
Ostatnia edycja:
Strawbelka
Ja robiłam na czczo .
Można też po południu ale trzeba 6 godzin nie jeść ....tak mi w labie mówiły .
Raczej nie wytrzymasz ...

Bertha
Ja mam termin na 8 grudnia .
Równo rok temu miałam termin na 6 grudnia 2015 ....w poronionej ciąży ....
 
Witam się wieczornie .
Ja się trochę wyluzowałam .
Byłam na komedii w teatrze z mężem .
Robiłam zastrzyk z clexane w kiblu na przerwie .ehh

Strawbelka
Bertha
Zrobienie badań na krzepliwość ??
Można zrobić dla pewności ale nie koniecznie one coś wniosą .
Ja mam bez clexanu oczywiście wszystkie krzepliwości świata przebadane .
Wychodzą idealnie ......a mam leydena i bez clexane wiadomo że się nie uda .
Reasumując .
Nawet przy dobrych badaniach porozmawiać z innym ginekologiem ...może da clexan na wszelki wypadek .

Drugi gin na pewno mi da bo juz mi mówił drugi i trzeci gin ze po pozytywnym clexane. Ale nie wiem czy mowić mojemu głównemu ginowi ze bede brała clexane...?
 
reklama
Do góry