reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

angelika no wlasnie czytalam ze potrafia zameczyc cycka i wtedy wlasnie smoczek, to moze jednak kupie :D
 
reklama
Smoczek uratował moje cycki :-). Choć nie zaprzyjaźniła sie ze smoczkiem ale jak była zmęczona to dała sie oszukać :-).
 
Ja podawałam herbatkę koperkową, notabene z Babydream ma łapkę w górę na "czytaj skład.pl" :)
Dziewczyny chyba już było o wkładkach laktacyjnych, ale nie pamiętam jakie polecałyście ,
macie czy słyszałyście o faworytach ?? bo zawsze niekoniecznie cena idzie w parze z jakością ;)
 
Odnośnie rozmowy o butelkach-nie wytrzymałam i kupiłam zestaw Tommee Tippee.
W środku są dwie butelki 260 ml,jedna 150 ml,dwa dodatkowe smoczki i smoczek wraz z zawieszką. Dokupiłam odrazu szczoteczkę do mycia-rozkłada się a wewnątrz taki "pędzelek" dla dokładnego czyszczenia smoka.
No i tym sposobem mam jeden 'problem' z głowy,a zapewne niebawem znajde sobie nowy ;)
Dostałam jeszcze przesyłkę od marki Hipp-taka teczuszka,dość solidna,a w środku książeczka z poradami,próbka chusteczek i naklejka do samochodu. Już myślałam że to ściema z tymi gadżetami a tu prosze,jednak wysyłają.
 

Załączniki

  • 20160525_114333.jpg
    20160525_114333.jpg
    540,2 KB · Wyświetleń: 90
  • 20160525_113133.jpg
    20160525_113133.jpg
    394,7 KB · Wyświetleń: 87
  • 20160525_113149.jpg
    20160525_113149.jpg
    369,8 KB · Wyświetleń: 94
Na bebi klub tez się dostaje . Ja dostałam teczkę x2 kocyk sensorek i opakowanie na książeczkę zdrowia.


Ej co myślicie o poduszkach dla noworodka? Bo szyje pościel właśnie i myślałam żeby machnąc taka płaska zupełnie do kompletu...

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja słyszałam że na początku nie powinno się nic dawać,na warsztatach "Bezpieczny maluch" prowadzący mówił że dziecku brak poduszki nie stanowi,bardziej jest to "psychiczny komfort" rodziców.Polecał że w razie trudności "narysować" poduszke na prześcieradełku.
Osobiście nie planuje dawać nic na początek,aczkolwiek chcę kupić zestaw kocyk+płaska podusia na zaś.Jak malutka podrośnie to napewno sie przyda.
 
reklama
Do góry