reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój dziecięcy

kamil ma na ścienie postacie z bajek . ma specjalny koszyk a mniejsze zabawki.i pudelko z kubusiem puchatkiem tylko na ksiązeczki , teraz chce mu kupic jakies pudlo kolorowe na kocki bo poki co ma je wszystkie wtorbier ozdobnej . jedna polke ma tylko ze swoimi ulubionymi samochodami i najcześciej sie przy niej bawi
w wolnej chwili wysle kilka fotek wam
 
reklama
Moja ścian nie tyka;-) na razie. Mogę poprosić brata to mi takie obrazki farbkami namaluje. Wtedy na pewno nie oderwie;-)
 
kamil ma na ścienie postacie z bajek . ma specjalny koszyk a mniejsze zabawki.i pudelko z kubusiem puchatkiem tylko na ksiązeczki , teraz chce mu kupic jakies pudlo kolorowe na kocki bo poki co ma je wszystkie wtorbier ozdobnej . jedna polke ma tylko ze swoimi ulubionymi samochodami i najcześciej sie przy niej bawi
w wolnej chwili wysle kilka fotek wam
My na klocki mamy coś takiego:
"Worek-mata na klocki" - Sklep internetowy KDC.pl - Aktualna cena: 19.90zł. Tania i szybka wysyłka: Warszawa, Opole, Poznań, Lublin...
Bardzo praktyczne.
 

Załączniki

  • IMG_3269.jpg
    IMG_3269.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 230
  • IMG_3270.jpg
    IMG_3270.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 237
  • IMG_3271.jpg
    IMG_3271.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 185
  • IMG_3272.jpg
    IMG_3272.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 222
Ostatnia edycja:
Ja nie znosze motywow z Kubusiem Puchatkiem- w ogole nie lubie zadnych takich miskow ani tym odbnych motywow na scianach, firankach czy ubraniach.Wole takie paseczki i takie inne.
Olisiow jeszcze za 1, 2 zrobimy pokoik........ma swoj ale na razie jest tam nasze lozko.
Ma stolik i krzeslko w pokoiku, polke na zabwaki, kosz zabawkami, swoje lozko, komode.
Mnie sie podba tapeta w paseczki kolorowe albo cos w tym stylu.tylko z duzo tych bazgrol an meblach;-)
Meble dla dzieci - meble młodzieżowe - pokój dziecięcy - meble dziecięce - łóżeczka dziecięce - łóżka dla dzieci - Meblik.pl
ten tez tylko nie niebieski
Pokój dziecięcy, Nouvelle
Kolekcja | Timoore
 
Ja nie znosze motywow z Kubusiem Puchatkiem- w ogole nie lubie zadnych takich miskow ani tym odbnych motywow na scianach, firankach czy ubraniach.Wole takie paseczki i takie inne.
Olisiow jeszcze za 1, 2 zrobimy pokoik........ma swoj ale na razie jest tam nasze lozko.
Ma stolik i krzeslko w pokoiku, polke na zabwaki, kosz zabawkami, swoje lozko, komode.
Mnie sie podba tapeta w paseczki kolorowe albo cos w tym stylu.tylko z duzo tych bazgrol an meblach;-)
Meble dla dzieci - meble młodzieżowe - pokój dziecięcy - meble dziecięce - łóżeczka dziecięce - łóżka dla dzieci - Meblik.pl
ten tez tylko nie niebieski
Pokój dziecięcy, Nouvelle
Kolekcja | Timoore

Pewnie ze wole aranzacje w tym stylu i mam podobny gust, tyle ze teraz to troche Thomas "decydowal" on uwielbia Kubusia Puchatka i Bumbe. Teraz jak sie bawi w soim pokoju to wskazuje na sciane i pyta " co to", rozmawia z Kubusiem, Prosiaczkiem itp.
W wolnej chwili zrobie zdjecia i wkleje, jak to u nas wyglada.

A to jest Bumba
[video=youtube;nnTYORIcDW8]http://www.youtube.com/watch?v=nnTYORIcDW8&feature=related[/video]
 
Olis nie lubi Kubusia-na szczescie heheh.......lubi Krecika i Pocoyo......ale nie do tego stopnia zebym mu tym sciany ozdabiala;-);-);-)
Celina też kocha Pocoyo:-)
Ja tam kocham Kubusia Puchatka i moja mała też. W szpitalu gadała do Kubusia na ścianie i mu buziaki słała. Celinka dostanie swój pokoik jak tylko kupimy mieszkanie, bo coś nie mamy szczęścia do mieszkań.
 
reklama
Dziewczyny szukam łóżka dla dzieci, nie ukrywam, że najbardziej mnie interesują.
Znacie może jakieś fajne sklepy, godne polecenia? Na jednym forum polecili mi ten sklep martimeble.pl ale widzę, że mało kto go zna.
Może tutaj ktoś u nich zamawiał?
 
Do góry