reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wkładka/spirala

Dusia1506

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2016
Postów
125
Miasto
Warszawa
hej dziewczyny mam pytanie,
Czy któraś z Was zakładała wkładkę nie mając krwawienia, słyszałam że najlepiej założyć ją w ostatnich dniach miesiączki ale jak się nie uda ?
Z góry dziękuje ze odpowiedż
 
reklama
Rozwiązanie
Mialam dwa razy zakładana. Ogólnie nie jest to straszne troszkę czuć ciągnięcie, ale ogólnie nie jest straszne. Również wyciągną miałam dwa razy bez krwawienia za pierwszym razem nic nie poczułam a za drugim razem troszeczkę , może dlatego że drugim razem inny ginekolog wyciągał, albo poprostu długo już była.
Jeszcze raz dzięki
Dziękuje za info, bardzo to nieprzyjemne wówczas?
Mialam dwa razy zakładana. Ogólnie nie jest to straszne troszkę czuć ciągnięcie, ale ogólnie nie jest straszne. Również wyciągną miałam dwa razy bez krwawienia za pierwszym razem nic nie poczułam a za drugim razem troszeczkę , może dlatego że drugim razem inny ginekolog wyciągał, albo poprostu długo już była.
 
Mialam dwa razy zakładana. Ogólnie nie jest to straszne troszkę czuć ciągnięcie, ale ogólnie nie jest straszne. Również wyciągną miałam dwa razy bez krwawienia za pierwszym razem nic nie poczułam a za drugim razem troszeczkę , może dlatego że drugim razem inny ginekolog wyciągał, albo poprostu długo już była.
Jeszcze raz dzięki
 
Rozwiązanie
Do góry