reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę wykluczyć ciąże

Sylvie88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2016
Postów
43
kochałam się ze swoim facetem w dni płodne zamiast okresu dzien po terminie zaczęłam plamić. 3 dnia plamienia wieczorkiem zrobiłam test ciążowy , wynik byl negatywny. Dzis jest 6 dzien plamienia i jest ono wieksze ale nadal nie wyglada jak okres.
dodam że mam bardzo regularne i obfite miesiączki, (aż do teraz). Ostatnio kiepsko się czuje ale nie wiem czy sobie nie wkręcam . Mam zamiar wybrać sie do lekarza mam umówioną wizytę za 2 tyg. Czy waszym zdaniem można całkowicie wykluczyć ciąże i wszystko zwalić na problemy zdrowotne?
 
reklama
reklama
Dziewczyny, ja Wam mówię, spokojnie, to troll, jej chodzi tylko o to, żeby nas podburzyć do zajadłej dyskusji :)
Nie ma sensu się unosić, olać sprawę i zapomnieć o temacie :)
Mozliwe, ze troll ale to jeszcze nic. Mnie sie najbardziej podobaja te przebiegle zagrywki marketingowe. Jak nowy uzytkownik pyta "jakich uzywacie kosmetykow?" a drugie nowe konto odpowiada "ja tylko alerco jest hypoalergiczne, doskonale do skory zniszczonej i suchej..." i dalej jedzie jak automat w reklamie :D
I
 
O czym wy piszecie naprawde jestem w kropce a wy sobie pożywke znalazlyscie. Moze i jestem glupia ale no kurde naprawde sie boje tych lekarzy bo wiem ze cos jest nie tak. Nikomu przecież nie robie krzywdy, nic złego nie pisze myślałam że się wygadam bo nie mam w zasięgu ręki żadnej kobiety która mnie wysłucha, zostałam sama jak palec na tym swiecie.
 
O czym wy piszecie naprawde jestem w kropce a wy sobie pożywke znalazlyscie. Moze i jestem glupia ale no kurde naprawde sie boje tych lekarzy bo wiem ze cos jest nie tak. Nikomu przecież nie robie krzywdy, nic złego nie pisze myślałam że się wygadam bo nie mam w zasięgu ręki żadnej kobiety która mnie wysłucha, zostałam sama jak palec na tym swiecie.

Ej a nie pomyslalas ze im szybciej wykryjesz chorobe tym latwiej jest ja zwalczyć?
Ignorowanie objawow niczym Ci zycia nie przedluzy. Wrecz przeciwnie moze skrocic bo nie dasz szansy na wyleczenie.
Jesli Twoja mama miala raka mozesz sobie zrobic badania czy jestes obciazona genetycznie i czy masz predyspozycje i chyba nawet Ci % podadza jakie sa szanse.

Profilaktyka to prosta droga do zapobiegania chorobom jak i do szybkiego wykrywania nieprawidlowosci.
No chyba ze wolisz nie wiedzieć ze jestes chora i do szpitala trafic w fazie agonalnej kiedy pomoc juz nie mozna.



Dziewczyny a co Wy sie trolli czepiacie ;) wakacje ida. Duzo ich tu bedzie teraz. Trzeba umiec wykorzystac trolla do wlasnych przyjemnosci ;)
 
nie badałam się od kilku lat, może już być za poźno, w piątek ide prywatnie zobaczymy co z tego będzie. Mam okres od 2 dni dosc skąpy ale to nie jest już plamienie
 
No więc podsumowując:

1. Masz niezłośliwy nowotwór jamy brzusznej - niestety Twoje obecne niefrasobliwe zachowanie może spowodować, że zmutuje. Ale nic się nie martw - sprawa rozwiąże się za ok 8 miesięcy - być może obejdzie się nawet bez operacji, a on sam opuści Twój organizm. Ale tu dopiero zaczną się schody - będziesz musiała się nim zaopiekować i dopilnować by wyrósł na człowieka...
2. Sytuacja jak powyżej - jednak Twoje niefrasobliwe zachowanie sprawiło, że jednak nie udało mu się przeżyć i już opuszcza Twój organizm. Tu jest zalecana wizyta u wybitnego specjalisty, który zajrzy do Twojego wnętrza i sprawdzi czy Twój przyjaciel nie narobił za dużo szkód w Twoim organizmie. Być może trzeba będzie położyć się na stole by usunąć jego resztki, a jeśli wdał się stan zapalny to może trzeba będzie łykać takie specjalne kapsułki zawierające bądź co bądź truciznę, która pomoże wrócić Twojemu organizmowi do zdrowia.
3. Żadna z powyższych tez nie ma miejsca, natomiast zaszalały substancje wytwarzane w gruczołach wewnątrzwydzielniczych lub wyspecjalizowanych grupach komórek i sprawiły rozregulowanie Twojego cyklu. Tutaj jest wskazana wizyta u specjalisty zwanego endokrynologiem, który skieruje Cię na dalszą diagnostykę (zapewne będzie to się wiązało z rozstaniem z częścią Twojego płynu ustrojowego, który za pośrednictwem układu krążeniowego pełni funkcję transportową oraz zapewnia komunikację pomiędzy poszczególnymi układami organizmu)
4. To sytuacja najbardziej niebezpieczna - lecz w tym wypadku także może pomóc wybitny specjalista, który specjalnym narzędziem pobierze próbkę Twojego materiału, nałoży na szkiełko i wyśle do ekspertyzy. Aby za mocno nie straszyć - nie będę się rozpisywać nad konsekwencjami wyniku tego badania.
5. Żadne z powyższych - trzeba leczyć się na głowę.

PS. Dla tych co nie zrozumieli w pkt. 3 mowa jest o hormonach i krwi ;P
 
reklama
Do góry