reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prośba o pomoc w napisaniu pracy magisterskiej:)

kla00dia

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Październik 2011
Postów
143
Miasto
Gdańsk
Cześć dziewczyny:)
ostatnio niezbyt często tu bywam, ale to ze względu na nawał zajęć (nie dość, że z dziewczynami same przeboje i problemy to zbliża się sesja i oczywiście wspomniana praca mgr).

Ze względu na to chciałabym Was prosić o pomoc w zbieraniu literatury dotyczącej wychowania i w ogóle wszystkiego na temat bliźniąt, ponieważ moje małe gwiazdy natchnęły mnie do tego, abym napisała moją prace mgr na temat trudności w wychowaniu bliźniąt:) połączyłam przyjemne z pożytecznym:p

do tej pory udało mi się uzyskać tylko takie tytuły:

"Bliźnięta atakują" Marta Kuligowska, Sandra Nowak
"Bliźnięta. Poradnik dla rodziców" Joanna Tkacz
[FONT=&quot]Nikki Bradford "Niezwykły świat w łonie matki"[/FONT][FONT=&quot] (Elipsa, Warszawa 1998)
[/FONT][FONT=&quot]Lawrence Wright "Bliźnięta. Geny, środowisko i tajemnica tożsamości"[/FONT]
[FONT=&quot]"Ciąża wielopłodowa"[/FONT][FONT=&quot] pod redakcją Grzegorza H. Bręborowicza, Witolda Malinowskiego i Elżbiety Ronin-Walknowskiej (Poznań, 2003 r.)

znacie jakieś inne?[/FONT]
 
reklama
Hej

to co ja znalazłam:

Bliźnięta… i więcej, czyli o wieloraczkach podczas ciąży i po porodzie” autorstwa Moniki Grymowicz, Ingi Kłosińskiej i Joanny Kuran.


powodzenia :-)
 
klaOOdia, jak praca?? Mialam podlinkować tą książkę, którajuż zostałą zacytowana - ponoć to nowość. Atylko po polsku chcesz? Bo slyszlam o jakiejś pani co po angielsku pisze...
 
tylko po polsku:) nie porywam się na zagraniczną lekturę, zresztą z angielskim nie jest aż tak dobrze:p

narazie etap zbierania informacji, w niedziele musze oddać bibliografię i przygotowany projekt pracy, a magisterka za rok więc jeszcze trochę czasu;]
 
Ja za bardzo nie byłam w stanie znaleźć czas na pisanie pracy magisterskiej przy Moim Maleństwie :( ale koleżanka poleciła mi sprawdzony serwis specjalizujący się w pisaniu prac - Magistrowo. Pomogli mi napisać pracę od a do z, cena za stronę była trochę wyższa niż na innych portalach, ale są oni zarejestrowaną firmą, więc nie ma mowy o jakimkolwiek oszustwie... bardzo polecam!
 
Do góry