reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

6 godzina po wzieciu tabletek i nic :(

EDIT:
Jest 00.30 i zaczelam krwawic, mam skurcze jak na okres. Niezbyt bolesne, bardziej byl powiedziala, ze po prostu nieprzyjemne.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Parplu trzymaj się Kochana!! Obyś już to miała za sobą i oby obyło się bez zabiegu!!

Doris :-) trzymamy wszystkie kciuki a ty nie trzymaj nas w niepewności i jak tylko będziesz miała możliwość to odezwij się do nas :-)

Iza witaj...kolejna Aniołkowa Mama...jak wiele jeszcze nas bedzie?! Tulę mocno! Duzo siły życzę na ten trudny czas ale nie poddawaj sie tylko walcz!! Zobacz jak wiele z nas ma swoje szczescia a kazda była kiedyś na Twoim miejscu

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio ktoras z nas narzekala na zaparcia..proponuje zjesc kilka garsci czeresni i popic kawa z mlekiem...ja po tym zestawie mam za soba noc w toalecie i kiszki przeczyszczone jak nigdy....masakra
 
Parplu trzymaj się Kochana!! Obyś już to miała za sobą i oby obyło się bez zabiegu!!

Doris :-) trzymamy wszystkie kciuki a ty nie trzymaj nas w niepewności i jak tylko będziesz miała możliwość to odezwij się do nas :-)

Iza witaj...kolejna Aniołkowa Mama...jak wiele jeszcze nas bedzie?! Tulę mocno! Duzo siły życzę na ten trudny czas ale nie poddawaj sie tylko walcz!! Zobacz jak wiele z nas ma swoje szczescia a kazda była kiedyś na Twoim miejscu

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Hej.
U mnie wszystko okej. Ogolnie bylam przygotowana na wieksza masakre i wiekszy bol. A te skurcze byly troche bardziej bolesne od skurczy miesiaczkowych i jak sie zastanowilam to te miesiaczkowe gorzej wapominam nic te z dzisiejszej nocy. Trwaly jakies 2 godziny, w tym czasie mocno krwawilam. Okolo 3 wszystko sie uspokoilo i poszlam spac. Teraz krwawienie jest bardzo skape i zastanawiam sie czy nie powinno byc mocniejsze na tym etapie. Mam dziwne przeczucie, ze przez to skonczy sie zabiegiem.
Ale wiecie co, czuje taks psychiczna ulge po tym tygodniu czekania. Chociaz dreczy mnie, ze nie widzialam nigdzie zarodka i nie wiem co sie z nim stalo :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paraplu siły i wytrwałości, ja przeżyłam to 3 razy a teraz wreszcie czekam na moją kruszynkę.
Dla nas kobiet marzących o dziecku nie ma rzeczy niemożliwych i nie do przejścia. Jestem z Tobą całym sercem.

Gloria na mnie od 3 dni już nic nie działa, nawet czereśnie popijane wodą :/ jutro mam wizytę to poproszę o coś na zaparcia bo dzisiaj pierwszy raz aż mnie ciągnie cały brzuch.
 
Witaj Angelstw-tych kilka Twoich zdań tak mnie podbudowalo... Dziekuje :-) dużo czytałam i zabieram się za siebie, będę budować mojemu przyszłemu bablowi wygodne lozeczko. Kupiłam rybke, migdały i po antybiotyku będę pić czerwone wino. To podobno poprawia endometrium. Paraplu nawet jeśli dojdzie do zabiegu to pewnie będą to resztki tak jak w moim przypadku i może nie będzie dużej ingerencji. Czasem tak lepiej niż miałoby coś tam zostać i się paprac :-( co ma być to bedzie, musisz być silna :-*
 
Jakos sie trzymam. Dobrze, ze mam to juz za soba.
To moje male dzielo, jakos mialam potrzebe zrobienia czegos dzisiaj.
1467228661-loh2ei.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry