reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zuziu mój kochany Aniołeczku [***] na zawsze pozostaniesz w moim sercu

Niunia strasznie mi przykro, że się tu spotykamy. Straciłyśmy nasze maleństwa w jednym dniu (choć Przemuś odszedł troszkę szybciej - to właśnie wtedy go poznałam i pożegnałam). Jestem z tobą i myślę, że Nasze Dzieci razem się bawią w Niebiosach. Wiem, że to największy ból jaki można przeżyć i ta rana nigdy się nie zagoi, może z czasem przyblaknąć. Podziwiam cię, że starasz się pogodzić, z tym co cię spotkało - bo wnioskuję to na podstawie tego co piszesz. Jeśli będziesz miała ochotę popisać z innymi Aniołkowymi Mamami to pisz - to ci przyniesie choć częściową ulgę i ukojenie, bo nikt tak jak my cię zrozumie. To okropne, że zostałyśmy wystawione na taką próbę, ale wierze że będzie dane nam odnaleźć szczęście, a Nasze Maleństwa będą się nami opiekować.


Tuśka to straszne co przytrafiło się twojej córeczce. Jeśli czujesz, że to nie czas to odpuść sobie kolejne dziecko. Porozmawiaj z mężem i wytłumacz mu swoje uczucia i potrzeby. Ja od razu wiedziałam, że chcę trzecie dziecko. Tak naprawdę tylko ta myśl trzyma mnie jako tako przy życiu. Każda z nas przeżywa to podobnie i inaczej jednocześnie. Nawet nie wyobrażam sobie, żeby mojego pierwszego synka mogło kiedyś zabraknąć. To musi być ogromny ból. Przeżyj żałobę w taki sposób jaki potrzebujesz. Wypłacz, wykrzycz i zrób co tylko chcesz jeśli ma ci to pomóc. Nie zamykaj się na swoje uczucia - same mówienie może ci pomóc. Jesteśmy tu żeby się wspierać!
 
reklama
Aj Niunia kochaNa nasza:*** przytulam Cie strasznie mocno:* myslami jestesmy ciagle z Tobą...zawsze bedziemy z Tobą :* jesteś bardzo dzielna, podziwiam Cie całym sercem, sama bym nie potrafiła...Tak jak pisalas masz dla kogo żyć, masz cudowna córeczkę i wspaniałego męża:**
swiatelko dla Twojego Anioleczka (*)
 
Moje kochane lipcowe mamusie dziekuje za wszystko jesteście wspaniałe , wam aniołkowa mamusie tez dziekuje za wsparcie.

Zuziu moja kochana zawsze będziesz moją małą gwiazdka kocham cię (*)(*)
Aniołkowa bando (*)(*)(*)(*) opiekujcie sie swoimi rodzicami
 
Kochana córeczko dziękuję Ci ze byłaś ze mną w tym ciężkim dniu dla mnie KOCHAM CIĘ tysiące jaśniutkich światełek dla ciebie (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Aniołeczki kochane dla was tez tysiące światełek (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
 
Kochana moja dziekuje za to że czuwasz nad naszą rodziną i przyjaciółmi KOCHAM CIĘ (*)(*)(*)

Tysiące jaśniutkich światełek aniołkowa bando (*)(*)(*)(*)(*)
 
Kocham Cię aniołeczku mój, opiekujesz się Nami wspaniale dziekuję Ci za to, nie raz dawałaś mi siłę do codziennego życia tysiące buziaków dla Ciebie :-* :-* :-*
 
reklama
Kochana córeczko dzis konczysz 3 latka życzę ci dużo radości i wspaniałej zabawy z aniołkową bandą pamiętaj że zawsze o tobie myślimy i cię kochamy całymi naszymi serduszkami dziękujemy ci że opiekujesz sie nami codziennie i wspierasz nas w trudnych sytuacjach duże buziaki dla ciebie moja kochana córeczko :* :* :*
 
Do góry