reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naczyniak żylny mózgu a poród.

Dołączył(a)
7 Kwiecień 2016
Postów
9
Witajcie. Czy ma któraś z was naczyniaka żylnego mózgu będąc w ciąży? Jak tak, to proszę podpowiedzieć czy jest to powód do wykonania cc? Czy jednak to nic nie przeszkadza w porodzie naturalnym? :)
 
reklama
Rozwiązanie
Witajcie. Czy ma któraś z was naczyniaka żylnego mózgu będąc w ciąży? Jak tak, to proszę podpowiedzieć czy jest to powód do wykonania cc? Czy jednak to nic nie przeszkadza w porodzie naturalnym? :)
Witaj jestem po porodzie drugiego dziecka i mam naczyniaka mózgu każda ciąż zakończona cc dla mojego bazpieczeństwa pozdrawiam
Nie jestem w Twojej sytuacji, ale myślę, że nie zdecydowałabym się na poród naturalny. Pewnie bezpieczniejsze będzie cesarskie cięcie. A poród siłami natury to bardzo duży wysiłek dla organizmu i to czasami wielogodzinny. Moja koleżanka ma wadę wzroku i lekarz zalecił cięcie. Nie wiem co na to Twój lekarz.. Ale ja na pewno dla Własnego bezpieczeństwa zdecydowałabym się na cc.
 
Witajcie. Czy ma któraś z was naczyniaka żylnego mózgu będąc w ciąży? Jak tak, to proszę podpowiedzieć czy jest to powód do wykonania cc? Czy jednak to nic nie przeszkadza w porodzie naturalnym? :)
Witaj jestem po porodzie drugiego dziecka i mam naczyniaka mózgu każda ciąż zakończona cc dla mojego bazpieczeństwa pozdrawiam
 
Rozwiązanie
Do góry