reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
A tak wyglądałam ma tydzień przed porodem. Byłam wielka ;)
2016-07-27 13.06.21.jpg
 

Załączniki

  • 2016-07-27 13.06.21.jpg
    2016-07-27 13.06.21.jpg
    61,9 KB · Wyświetleń: 5 743
Faktycznie duzy...na dzien dzisiejsxy moj przy Twoim to pikus !! :p .Wiem ze pod koniec ciazy jest ciezko ,ale niewazne.Wazne zeby dzieci byly zdrowe ,duze i silne.Tak wiec nie moge sie doczekac... ;) ps:Anitka012 widzisz ten brzuszek??Jak sie czujesz?
 
Ktory brzuszek? :)
A dziękuję, nie mogę na razie narzekać korzystam sobie z pogody bo mam jeziorko piękne 5km od domu wiec nawet udalo mi sie trochę opalic ;) Za tydzien wizyta i już się nie mogę doczekać! No i brzuch juz faluje na całego! A ty jak się czujesz?
 
Cukiereczek współczuję Ci bardzo, ale na pewno uda Ci się karmić tylko to wylecz! Też jestem ciekawa, w którym to szpitalu się stało? Dziewczyny są przeslodkie.
 
Dziewczyny moj brzuszek jeszcze malutki,wczoraj bylam zaniesc zwolnienie w pracy i kazdy sie dziwil ze taki skromny brzusio mam a zaczelam wlasnie 28 tydzien.
Wczoraj bylam u gina i dzieci w ostatnim dniu 27 tygodnia wazyly po 900 gram, przeplywy niby ok ale czy to noralne bo mi sie wydaje ze to troche malo?
 
reklama
Do góry