reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

Aluśka zazdroszczę Ci tych 3 tygodni! Ja się już strasznie męczę a to dopiero 31... Ewelinka te historie o Jaczewskiego to mają chyba wszystkich zniechęcić do rodzenia tam, przy takim bałaganie nikt nie pilnuje godzin odwiedzin bo nie ma kto:-)
 
reklama
Dziewczyny z tego względu tylko 3 tygodnie bo moje rozwiązanie planują w 37 tygodniu i na początku pewnie będą wywoływać a jak to się nie powiedzie to cc..
 
Dziewczyny, położna która prowadzi szkołę rodzenia do której chodzę opowiadała nam we wtorek, że była jako doula przy porodzie u dziewczyny w poniedziałek i o 18 i ona i mąż dziewczyny zostali wyproszeni w porodówki, bo zakaz odwiedzin... Więc nie sądze że sobie to wymyśliła, chociaż fakt, ta szkoła rodzenia jest jakoś bardzo negatywnie nastawiona na szpital jaczewskiego.
 
dziewczyny tez wyladowalam na patologii ciazy na jaczewskiego i jest ogłoszenie ze do 1 sierpnia jest ograniczenie odwiedzin, ale na spokojnie moj mąż wychodzil pozniej i nikt uwagi nie zwracal. wczoraj w nocy byly tez tu cesarki i kręcili sie tatusiowie po korytarzu wiec myślę ze ograniczenia dot tylko odwiedzin.
 
reklama
Dziula współczuję :confused:
Oby Cię szybko wypuścili :sorry2:

Jestem już ponad dwa tygodnie na oddziale patologii i muszę przyznać że bardzo miły personel tutaj pracuje i te same sympatyczne położne odbierają porody także w tej kwestii nie mam się czego obawiać :biggrin2:
 
Do góry