reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dzięki za komplementy. Czuję się już taka nieporadna, jest mi ciągle gorąco i ostatnio w ogóle nie mogę spać, trudno mi też się oddycha. Ale nie chcę marudzić, chciałabym już tulić malutką.
Julia super że wszystko wyszło dobrze.
Strawbelka plamienia ustały?
 
Dzięki za komplementy. Czuję się już taka nieporadna, jest mi ciągle gorąco i ostatnio w ogóle nie mogę spać, trudno mi też się oddycha. Ale nie chcę marudzić, chciałabym już tulić malutką.
Julia super że wszystko wyszło dobrze.
Strawbelka plamienia ustały?
Agnieszka, plamienia to juz dawno przeszly, jakos chyba do 9 czy 10 tyg. je mialam, ale juz nie pamietam;)


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strawbelka a co Ty Sie tak migasz od dodania zdjecia okruszka? Julia Tez mozesz cioci beaci sie pochwalic :p

Dziewczyny ja sie czuje okresowo. Juz nawet kupilam sobie koszulke ze spodenkami na szpital. Dzis temperatura ruszyla lekko w dol nie robiac mi zludzen na ciaze. Nie powiem wkurzylam sie troche i jest przykro ale...co sie odwlecze.

Destino wspolczuje zycze sily.:-*
 
Strawbelka a co Ty Sie tak migasz od dodania zdjecia okruszka? Julia Tez mozesz cioci beaci sie pochwalic[emoji14]
Dziewczyny ja sie czuje okresowo. Juz nawet kupilam sobie koszulke ze spodenkami na szpital. Dzis temperatura ruszyla lekko w dol nie robiac mi zludzen na ciaze. Nie powiem wkurzylam sie troche i jest przykro ale...co sie odwlecze.

Destino wspolczuje zycze sily.:-*
Beatka, tak migam sie. Wiekszosc z Was pewnie czeka na zdjecie, ale pewnie znajdzie sie ktos komu bedzie przykro patrzec na cudzego okruszka.
Nie chce nikomu robic przykrosci, bo wiem ze sa tu osoby ktorym jest przykro jak nawet na ulicy widza kobiete w ciazy.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beatka, tak migam sie. Wiekszosc z Was pewnie czeka na zdjecie, ale pewnie znajdzie sie ktos komu bedzie przykro patrzec na cudzego okruszka.
Nie chce nikomu robic przykrosci, bo wiem ze sa tu osoby ktorym jest przykro jak nawet na ulicy widza kobiete w ciazy.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Strawbelka jak widzimy zdjecia Okruszkw z usg,brzuszkow czy Maluchow to dodaje nam to sil o dalszej walki [emoji8] a walczyc mamy o kogo [emoji6]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beatka, jeszcze nic straconego. Cały czas trzymam kciuki!

Destino, życzę mnóstwo siły dla Ciebie i rodziny.

Julia, ogromnie się cieszę, że fasolek jest zdrowy!

Agnieszka pięknie wyglądasz a mówią, że dziewczynki odbierają urodę. U Ciebie wręcz przeciwnie i widać jakie szczęście z Ciebie tryska:wink:

A ja za 2 godziny zaczynam urlopik:-p

Pierwszy tydzień spedzę z 3 dzieciaczków, z jednym pożyczonym skarbem, moja bratanicą Julcią, czyli będę w swoim żywiole. :-) :)
 
reklama
Do góry