reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja pierwsze dziecko rodziłam 24h, nie podjęli decyzji o cesarce i doszło do tego że nie miałam już siły. Koszmar. Dlatego teraz chyba nie dam rady, cesarka jest do załatwienia ale w innym szpitalu, dlatego dr poprosiła o to żebym się zastanowiła. Ale trochę próbowała w kierunku sn mnie nakłonić.
 
reklama
Ja pierwsze dziecko rodziłam 24h, nie podjęli decyzji o cesarce i doszło do tego że nie miałam już siły. Koszmar. Dlatego teraz chyba nie dam rady, cesarka jest do załatwienia ale w innym szpitalu, dlatego dr poprosiła o to żebym się zastanowiła. Ale trochę próbowała w kierunku sn mnie nakłonić.
Dziewczyny, nie sluchajcie nikogo odnosnie wyboru porodu.
Sluchajcie wlasnej intuicji.
Jedne chca rodzic sn i porod im idzie szybko, inne chca cc bo boja sie porodu sn.
Ja od poczatku wiem ze chce cc, juz nawt pytalam lekarza czy mi zrobi[emoji6]
Jakby mnie ktos zmusil do sn to wiem ze miala bym traume do konca zycia, bo tak sie boje porodu sn.
Poza tym, jakby sie cos stalo mojemu dziecku na finishu, to nym sobie tego nie darowala. A tak przy cc to wyjma dzidziusia jak z pudeleczka i wiem ze nic mu sie nie stanie. A to czy po cc bedzie mnie bolec nie ma znaczenia, najwazniejsze ze dzidzius bedzie caly i zdrowy[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej :)
Martini wyniki glukozy masz świetne :)
Widzę, że większość z Was kupuje już ubranka:) wszystkie są śliczne :)
ja jeszcze prawie nic nie mam, bo od miesiąca leżę w szpitalu... i tak pewnie zostanie już do porodu...
ale zdążę wszystko kupić jak urodzę (mam nadzieję) :D
Nika, gratuluję Maluszka :)
Pisanka, a myślałaś o wózku mountain buggy duet ? ma chyba najlepsze opinie od bliźniaczych mam :)
O dzięki :) sprawdzałam póki co nie ma używanych na sprzedaz chyba ze oddzielnie gondole i spacerowke. Będę szukała. Ale masakra z tymi cenami nowy tez 5 tys. Ja nie wiem czy będę nosiła na rękach haha zaoszczędze :p
 
Te wózki to jakaś katorga myślę myślę i nic nie mogę wymysleć nie wiem serio...nie stać nas na taki drogi wózek. ..
 
A ubranka kupione w sumie szału nie ma zwykle takie już nawet zdj mi się nie chciało robić. Nic mi się nie chce. Chyba mam depresję haha
 
reklama
Do góry