reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kupilam sobie wczoraj spodnie ciazowe w hm. Czarne a'la jeansy, super skiny. Dzial byl nie do znalezienia, tak go ukryli. Musialam pytac pania.
Spodnie rewelacja. Nie sadzilam ze to taki komfort. Leza super i nic mnie nie cisnie. No i nie wygladam jak kluska[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
bardzo wygodne są :) Można chodzić i chodzić :) Tylko szkoda, że takie drogie. No ale ten pas bedzie rósł z brzuchem :D Mam nadzieje :D
 
reklama
Haj dziewczyny. Ja miałam dzisiaj tak realny sen ze płakałam od 4... i dopiero kóLO 6 zasnęłam znowu...śniło mi się ze moje blizniaki urodziły się za wcześnie może nie tyle co urodziły co wykluly bo miałam je w jajkach kurzych i nagle usłyszałam płacz pobiegłam do pokoju i zobaczyłam ze pęka skorupa. No i niby urodziłam wcześniaki. Jak je zobaczylam od razu zaczęłam tak płakać wzięłam je na dłoń bo miały tylko pp 3 cm zobaczylam ze jeden jest chłopczyk druga dziewczynka i jeszcze bardziej zaczęłam płakać. Każdy miał na pepowinie przyczepione malutkie łożysko i najgorsze ze jeszcze żyły z godzinę i tak z nimi siedziałam i płakałam. Jak się obudzilam to chodzilam pp domu dziękowałam ze to był sen potem obudzilam m rozplakalam się i mówiłam żeby mnie uśpil bo się boje zasnac.. chyba tak podziałaLO na mnie jedno zdj na fb co ktoś udostępnił jak znaleziono mały płód na plaży z pepowina i lozyskiem. Wcześniej miałam raz sen o.poronieniu ale był to pp prostu okres teraz to jakaś masakra. ..mam nadzieje ze to pierwszy i ostatni raz bo prawie zawału dostałam :/
A tak z innych rzeczy to wczoraj robiłam z m i moim tata grilla chłopaki się spiły ja robiłam za szofera zjadłam boczek z grilla i kiełbasę z wielkim przerażeniem bo coś czytałam ze grilla nie można no ale..
 
Pisanka no to Ty dopiero masz sny straszne :(

A co do spicia. Mój M wczoraj był na kawalerskim o 24 dzwoni czy dam rade jakieś 40km przyjechać do klubu po niego. tak się spił, że kilka razy pytał jakim cudem tu jestem. Oczywiście nie pojechałam sama wzięłam przyjaciółkę z jej facetem i pojechaliśmy. I dziwił sie co ja tu robie skoro nie dzwonił do mnie...

Masakra jakaś. Zasnąć nie mogłam później do jakiejś 2, a o 7 już wstałam. Takie to są chłopy. Teraz mówię mu, że będzie Antoś i koniec. A najgorsze to, że pod koniec sierpnia kolejny kawalerski, a on świadkiem :/ Ja nie wiem... Chyba mu przełyk zaszyje :D
 
Pisanka no to Ty dopiero masz sny straszne :(

A co do spicia. Mój M wczoraj był na kawalerskim o 24 dzwoni czy dam rade jakieś 40km przyjechać do klubu po niego. tak się spił, że kilka razy pytał jakim cudem tu jestem. Oczywiście nie pojechałam sama wzięłam przyjaciółkę z jej facetem i pojechaliśmy. I dziwił sie co ja tu robie skoro nie dzwonił do mnie...

Masakra jakaś. Zasnąć nie mogłam później do jakiejś 2, a o 7 już wstałam. Takie to są chłopy. Teraz mówię mu, że będzie Antoś i koniec. A najgorsze to, że pod koniec sierpnia kolejny kawalerski, a on świadkiem :/ Ja nie wiem... Chyba mu przełyk zaszyje :D
Hahahaha niech się wyszaleje potem nie bd mógł i nie bd czasu :D
 
reklama
Do góry