reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Zobaczę czy jest taka herbatka z liści malin jak nie wezmę się za siemię [emoji1] też mam różne sny, masakra [emoji1] papercut mam to samo z paznokciami! Ja jeszcze nie umiem sobie wyobrazić, ze we wtorek muszę je obciąć :( zawsze miałam okropnie długie, ostatnio o połowę zeszłam, żeby później nagle nie było szoku [emoji12] aniolkowa super, że już wychodzicie. Bardzo się cieszę i zazdroszczę troszkę [emoji3] ja czekam na swojego Kubusia [emoji173]

[emoji173]
 
reklama
Wiecie kobietki ja też nienawidzę nie pomalowanych paznokci ani krótkich a zawsze miałam i chwilowo mam długie. Trochę je skróce. Nie malowałam bo nie chciałam sobie smrodzić, potem doszło dretwienie rąk i kiepskie czucie a teraz mi się nie opłaca :p po porodzie potem się ogarnę i będzie kosmetyczka i fryzjer.. Oczywiście nie od razu bo pewnie będę zombie :p
Mi się zamiast wyciszac to chyba rozkręca akcja... Kurde już na szpilkach siedzę
Tydzień nerwów :p
 
Papercut dokładnie, ja ostatnio jak skrocilam troszkę to myślałam, że nie mam palcy. Zapewne znasz to uczucie [emoji1] niektóre kobiety noszą takie długie przy dziecku ale ja bym się bała, że drapne a to taka wrażliwa skórka

[emoji173]
 
Ja tez moje dlugie piekne sciełam. I juz nie maluje..

Dzis mam wiecej weny wiec po sniadanku na dzialeczke i juz obmyslam plany co potem zrobie mam do wyprania od wozka i fotelika wszystko zeby bylo swiezutkie. Musze kwiaty przesadzic bo mam nowe doniczki :) takze jest dzis duuzo lepiej ze mna :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jakoś nie mam ochoty na malowanie tych moich parówek ;) wolę żeby nie przyciągały wzroku. A stopy ! dzisiaj spuchnięte jak balony, takie jeszcze nie byly. Słabo jakoś wyglądam generalnie i tak sie czuje.
Mamakulka, ja tez sie wczoraj wzielam za depilację, dobrze że od kiedy jestem w ciąży to włoski wolno odrastają, bo to były istne akrobacje w łazience ;) ale z lusterkiem dalam rade.
Ide robic drugą sałatkę, dzisiaj i jutro mam gości. Miłej niedzieli dziewczyny !

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamcia ale zarąbiste łóżeczko :) Duch starych czasów na nowo-cudo!
Ja również mam łóżeczko drewniane, które ma 16 lat, ale ja je kocham bo to ten większy rozmiar i mega wygoda bo potem można na tapczanik zmienić dla starszaka. Wkleję zdjęcie do odpowiedniego wątku później :)
Zazdroszczę wolnego odrastania włosków, u mnie hormony w drugą stronę, włosy rosną jak szalone co widać po odrostach. Zrobiłam kolor tydzień temu żeby mieć spokój na pierwsze tygodnie :)

Co do paznokci lubię mieć hybrydę, ale na czas ciąży zrezygnowałam jakoś chęci brak. Powiem Wam, że poprzedni poród tak mnie zaskoczył mimo że po terminie, że zapomniałam skrócić paznokci u rąk. U mnie w szpitalu dokarmianie ewentualne odbywa się przez taką rurkę. Wkłada się paluch do buzi dziecka razem z rurką i ono ssie ten palec wypijając mleko, no i niestety byłą obawa o zadrapanie więc w te pędy kazałam przywiezc obcinarkę do paznokci :)

Papercut mój termin CC - 10/08 będę wdzięczna za dopisanie :)

Dziś mam lepszy humor i nawet troche energii na sprzątanie więc biorę się za przestawianie garnków w kuchni :)

Co powiecie na wątek z relacjami z porodów?

Wytrzymajcie dziś ten jeden dzień, jutro już sierpień :)
 
Pomysł na wątek ciekawy... Każda relacja pewnie będzie inna :p

Co do włosów to też bym chętnie poszła już do fryzjera ale poczekam i też hybryde planuje.

U mnie z energią średnio a jak już jest to kończy się szybko. Póki co włosy umyte. Teraz w ruch suszarka i prostownica pewnie:p
 
reklama
ja mialam hybryde cala ciaze ale juz sciagnelam maluje zwyklym bo w razie awaryjnej cesarki watpie zeby aceton i folie aluminiowa mieli w szpitalu zeby zdjac :D tylko sie ogarne z dzieckiem i ide znowu zrobic bo malowanie paznokci co 3 dni srednio mnie jara ;p

watek z relacjami sie przyda, tutaj beda narzekac dwupaki jeszcze a tam bedziemy zazdroscic wzruszajacego witania na swiecie dzieciaczkow :) ja chetnie poczytam ♡ mnie to wszystko wzrusza teraz, jak bylam u gin w kolejce pod gabinetem wyszla jakas laska z usg, zauwazyla ja polozna z ktora sie najwyrazniej znaja i wola "o boze! naprawde?! jezu gratuluje tak strasznie sie ciesze!" ja juz szklanki w oczach a ta w ciazy, ze 12 tydzien i za pierwszym podejsciem sie udalo, wiec wymyslilam, ze chodzi o in vitro i ona takie wyczekane to dziecko ma i tka strasznie sie cieszy i jak super i sie poplakalam moj na mnie jak na kosmitke patrzyl :D a ze sie znamy to na pewno fajniej sie bedzie czytalo niz lipcowek a tamte tez mnie ruszaja :D taka miekka faja sie ze mnie zrobila :D
 
Do góry