reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy

aga1919

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2016
Postów
50
Martwię się, jak to będzie po porodzie, czy moja pochwa bardzo się zmieni, zrobi się "luźniejsza" ?
Pewnie seks nie będzie taki piękny jak przedtem...
Jak to jest u Was dziewczyny?
Powinnam się przejmować tym?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja pierwszy raz rodzilam naturalnie z nacięcie a drugi naturalnie bez naciecie, ale z peknieciem. Za pierwszym razem dojście do siebie trwało trochę dużej. Jednak po obu porodach nie czuje różnicy w seksi :)
To zależy czy będziesz rodzić naturalnie czy cesarką. Jeżeli naturalnie z nacięciem krocza to przyjemność z seksu będzie żadna. :(ale tylko na początku potem powinno się to zmienić.
 
Ja pierwszy raz rodzilam naturalnie z nacięcie a drugi naturalnie bez naciecie, ale z peknieciem. Za pierwszym razem dojście do siebie trwało trochę dużej. Jednak po obu porodach nie czuje różnicy w seksi :)
 
Rozwiązanie
Do góry