reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
6 Sierpień 2016
Postów
10
Witam! Jestem tu nowa wiec opiszę moja sytuacje.
2 tygodnie temu miałam swój pierwszy raz, zabezpieczony prezerwatywa, bez wytrysku.. Z prezerwatywą na 100% nic się nie stało, bo sprawdzaliśmy po wszystkim pod wodą. Naczytałam się o preejakulacie, boję się, że przy ruchu ręką (ponieważ w trakcie lekko mu opadł..) mógł on wydostać się z prezerwatywy i przy wejściu we mnie mnie zapłodnić...lecz z tego co czytałam, występuje on jedynie, kiedy mężczyzna jest bardzo podniecony... a on prawie nie miał wzwodu... więc nie wiem...
Strasznie się boję... Moje cykle trwają ok 36 dni.. Szyjka macicy jest raczej otwarta i wysoko.. Śluz przezroczysty, wodnisty..., nie rozciąga się...Bolą mnie piersi, do miesiączki zostało 4/5 dni.. Co o tym myślicie? Czy sytuacja była ryzykowna? Panikuję :(
 
reklama
Rozwiązanie
Przepraszam ale musze to napisac...
Jaka Ty jestes glupia.... mam nadzieję ze mihe dziecko nie wyrosnie na taka Ciebie.... Za ksiazki sie wez a nie za zwiazki i sex
reklama
reklama
Dlaczego jesteście takie wredne?? Wszystkie rozumy panie pozjadały? Po co takie forum jest? By krytykować czyjś problem który wg was jest głupi? a może wasze problemy też ktoś powinien wyśmiać?
WSTYD!!! Dorosłe baby a głupie komentarze dają. Już lepiej zrobiłybyście gdybyście bez komentarze opuściły ten wątek...

Naprawdę żenujące...

Autorko teoretycznie gdy dochodzi do zbliżenia kobiety i mężczyzny- nawet bez stosunku- ciąża jest możliwa...W praktyce ryzyko jest bardzo niewielkie więc obiektywnie- jestem przekonana, że nie jesteś w ciąży. Sama zobaczysz...
Bądź spokojna...
 
Do góry