reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czym bawią się Wasze pociechy?

reklama
Moja mała ostatnio zaczęła produkcję ciuszków dla swojej lalki :) strasznie się cieszę i już widzę w niej małą projektantkę i przeglądam wymagania do łódzkiego asp :)
Najbardziej się cieszy, kiedy wchodzimy do sklepu z koralikami :)

o łał, ale zapał, fajnie ze mala sie cieszy:) u nas ostatnio w raczki idzie tablet i gry na tablecie, poczatkowo bylo tylko kilka razy w tyg, a teraz to tylko bylby tablet, ale staram sie odciagac uwage na tradycyjne zabawy, gry planszowe czy ksiazeczki:)
 
Faktycznie bardzo ciekawe zajęcie:) U nas jest to różnie,często w zależności od dnia i humoru,czasem lalki,czasem klocki i duże puzzle a kiedy indziej kolorowanki:)
 
Hej skoro grupa skierowana jest do rodziców to słyszeliście może o aplikacji, gdzie dzieci tworzą własne bajki w 15 minut? Chociaż 15 minut to niewiele, to wiem, że moje dziecko nie straciło tego czasu, a wręcz przeciwnie. Aplikacja pomaga w rozwoju kreatywności pobudza rozwój intelektualny i emocje. Na stronie są opinie specjalistów. Moje dziecko odkryło w sobie talent aktora i reżysera :)
 
Kartonem. Może to i śmieszne, ale z dużego kartonu potrafią zrobić bazę, budkę telefoniczną, skrzynkę na listy, wszystko, naprawdę i bawią się w najlepsze.
 
U nas są to naprawdę bardzo różne zabawki od puzzli,kolorowanek aż po drewniane klocki czy łyżki plastikowe i wiaderko do robienia babki z piasku:) Zresztą fajnych i ciekawych zabawek warto poszukać w dobrych sklepach internetowych gdzie wybór znajdziemy największy.
 
Drewniane klocki lub dla tych starszych dzieci klocki Lego,to jedna z tych ponadczasowych i klasycznych zabawek,w przypadku naszego synka jest tak samo i godzinami potrafi sie bawić,budując całe miasta:) Moim zdaniem to tylko dobrze,pobudza kreatywności wyobraźnie naszych dzieci.
 
reklama
Do góry