reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Było ... I ubyło

:-D aniaslu doskonale wiem kim jesteś mialam już z Tobą styczność kilka razy :-)
Dzięki za namiar chętnie skorzystam :-)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
:-D aniaslu doskonale wiem kim jesteś mialam już z Tobą styczność kilka razy :-)
Dzięki za namiar chętnie skorzystam :-)

No jasne i ja wiem, kim jesteś, ale jest mnóstwo dziewczyn dla których jestem kompletnie no name:) Czas z tym skończyć! ;) Koniecznie wykorzystaj wiedze Justyny. Warto:)
 
U mnie dramat. Dostałam wczoraj od koleżanki kawałek ciasta i zjadłam prawie cały SAMA! Poza tym zjadłam również kilka michałków kokosowych.

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja od dwóch tygodni jestem na caterigu dietetycznym.Brakuje mi silnej woli, żeby nie podjadać. Wybrałam to rozwiązanie może trochę z wygody zrobią za mnie, przywiozą. Syn je w przedszkolu, mąż wyjechał i tak prawdę mówiąc dla samej siebie nie chce mi się gotować. Na razie przestawiam swój organizm na to że można mniej jeść na razie się nie buntuje :)
 
Na cateringu już jestem miesiąc i 4 kg mniej. na początku nie mogłam się przestawić że mam się najeść tą porcją wydawało mi się że to mało ale wiesz że się przyzwyczaiłam :) i te 5 porcji to jest akurat nie mam ochoty na podjadanie jestem najedzona. przez miesiąc jedzenie było bardzo urozmaicone działam dalej :)
 
reklama
U mnie średnio. Czuję po ubraniach duża różnice, ale gdy zbliża się okres puchne jak balon. Do tego dalej kocham słodycze, [emoji173] no ale czysta miska w 90 % poprawa cery przez to i siłownia jeszcze, więc luz nawet leci. [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry