reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjna wyprawa? Góry, morze, jezioro?

Ja mam podobnie, też wolę ośrodki, gdzie dziecko może się pobawić w czasie złej pogody. Ogólnie lubimy też zabierać dzieci do gospodarstw agroturystycznych. Mogą pogłaskać zwierzątka i wiem, że śniadania, które są w cenie są zdrowsze niż takie zwykłe jedzenie z supermarketu.
 
reklama
Ja osobiście wybieram morze. Na dłuższy urlop z małą wole bardziej statyczne wakacje. Nad wodą zawsze dobrze się bawi a my z mężem mamy chwilę na odpoczynek. Moja siostra z wiekszymi dziećmi pozwala już sobie na wypady np w góry. Fajnie też mieć alternatywe np do złej pogody. Myślę o parkach wodnych lub centrach rozrywkowych. Poniżej podrzucam stronkę w atrakcjami w Polsce. Kilka miejsc sama mam ochote odwiedzić ;)
Pozdrawiam
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Link do: 10 najciekawszych atrakcji dla dzieci w Polsce
 
Słuchajcie, zamarzył mi się wyjazd na jogę. Zastanawiam się, czy jest jakiś wyjazd dla mam z dziećmi? Koniecznie właśnei z jogą w tle.
 
Zdecydowanie polecam góry. Morze to będzie tłok. Ogólnie morze jest bardzo mocno przereklamowane moim zdaniem. W góry warto się wybrać by wybrać się na wycieczkę górską. Dla dziecka to też fajna sprawa bo trochę tlenu złapie. Po za tym widoki z samej góy zawsze są oszałamiające i przepiękne. W tym tkwi piękno moim zdaniem.
 
polecam wyjazdy nad morze, chociaż w wakacje staramy się unikać tych najpopularniejszych miejsc. jeśli już na takie się decydujemy to ze względu na atrakcje z których mogłyby się ucieszyć dzieci, np. w tym roku pojechaliśmy do Szczecina na zlot żaglowców z całego świata. jeśli chodzi o noclegi, wybieramy zazwyczaj apartamenty (w Szczecinie polecam Asti Apartamenty) bo dzieci czują się w nich bardziej komfortowo niż w hotelu czy pensjonacie.
 
A ja podróżująca i wędrująca wcześniej sporo, nie chciałabym aby to zatracić. Będzie Mały niedługo po Tatrach noszony :-)
 
Hm... ja to myślę o Hiszpanii mały będzie miał rok myślę żeby jechać na jesieni żeby było chlodniej :) co o tym myślicie? Dodam że podróż samolotem mamy juz są sobą synek leciał pierwszy raz jak miał dwa miesiące :) my dużo podróżujemy :)
 
reklama
Do góry