reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mlode mamy :)

reklama
Fajniutko masz, początki troszkę chyba męczą samopoczucie ale będzie dobrze. Nosisz taką małą fasolke już pod serduchem. Cudownie :)

A u mnie teraz kiepsko zmęczona strasznie i już leżę w łóżku...i ten kręgosłup na dolnej partii mi nie daje zyc.. a jutro do roboty i 9h n nogach...dzisiaj też w pracy miałam tak mokro że już myślałam ze okresu dostałam az bieglam do wc...zawsze przed spodziewana @ mam mega sucho a tu takie zdziwienie ??? Zobaczymy co będzie jutro :)
 
Hej dziewczyny musze wam napisac ze chyba niestety dostalam okresu.. Dzis rano obudzilam sie z lekkim plamieniem, troche rozniacym sie od okresowego bo jest bardziej wodniste zero skrzepow i ma jasniejsza barwe a zawsze okres to gesta krew,skrzepy
... Ale boli mnie podbrzusze, ten kregoslup rowniez..czytalam troche o implantacji i nei wiem czy to moze byc to czy ja po prostu za bardzo przezywam.. Mojego faceta siostra dowiedziala sie o ciazy w 4 miesiacu bo normalnie miala krwawienia/plamienoa o myslala ze to okres. Ja jestek wlasnie w pracy do 17, zle sie czuje i jak wyjde z roboty to od razu zrobie test i ide sie zapisac do ginekologa..

:( :(
 
Amcia ja nie mogę się już doczekać aż będę miała brzuszek hihi niestety w pracy ciężko I czasami sama muszę dźwigać a dzisiaj jak się podciagnelam Na maszynę to aż mnie na dole zabolało :-(...

maargaretka staralam się do maja o maleństwo Ale później odpuscilam sobie brak okresu tłumaczyłam sobie problemami w rodzinie i stresem w pracy bo czułam ze ma być okres a go nie było do teraz biegam do łazienki kl poczuje "mokro" ze strachu jeszcze koleżanka w pracy mi nagadala o ciazach Po za macicznych pustych jajeczkach plodowych ze dalej w stresie żyje ...
 
No niestety u mnie pojawil sie okres :( juz wlasnie mi sie skonczyl wczoraj. 18.08 @@ zaczelam nowy cykl, poprzedni byl wzorcowy 28 dni czyli kolo 1 września powinna byc owu .. Dzisiaj ide zapisac sie do ginekologa zobacze czy nie mam jakiejs infekcji i czy wszystko ok :)
 
Maargaretkaa :D ja miałam kalendarz w telefonie i wyskakiwały mi dni plodne hehe mój mąż o nim nie ma pojęcia ale mało z niego pozniej korzystalam tak an serio olałam Go totalnie i jakos tak wyszło :D

Amcia ten tydzien jest okropny wymiotny tydzien hehehe :p i duzo chodze siusiu a w pracy mi to przeszkadza :D odliczam dni do wizyty u lekarza :D i ogólnie do urlopu w Polsce ze zobacze rodzine jestem pełna optymizmu :D a jak tam Twoja dzidzia? jak sie czujesz ? Upały pewnie Cie meczą :(....
 
reklama
Milinka25 powiem Ci że u mnie narazie chłodno [emoji5]lena dobrze w czwartek wizyta zobaczymy ile waży nasza księżniczka [emoji5]a tak to kopie po zebrach i wieści się [emoji4]czuję się dobrze od 3 dni bo wcześniej masakra zgaga bol pleców głowy i nóg .[emoji5] zaczęłam się nawet wysypiac i mam siłę na sprzątanie i gotowanie[emoji5] a jak u Ciebie jak się czujesz ? Który już masz tydzień ?[emoji2]
 
Do góry